سازمان دیده بان | مرد میکشد پلیس در اتومبیل موتور در Jalandhar میان COVID-19 مستند

بیان اخبار سرویس

CHANDIGARH: پنجاب پلیس رزرو جوانان و پدرش برای تقریبا در حال اجرا بیش از یک دستیار Sub بازرس (ASI) که در حال تلاش برای متوقف کردن خودرو آنها در سفر بودند در یک پست در جلندر در صبح روز شنبه.

جلسه توجیهی حادثه Jalandhar کمیسر پلیس Gurpreet سینگ Bhullar گفت که جوانان به عنوان Anmol Mehmi بود Ertiga ماشین که متوقف شده توسط پلیس, پارتی, نزدیکی نوار شیر Chowk. به جای توقف به خواسته توسط پلیس او sped گذشته آنها و شکست Naka. Bhullar گفت که ماشین سرعت تقریبا فرار بیش از دستیار SubInspector Mulkh راج بود که در وظیفه.

Bhullar گفت که ASI موفق به نجات زندگی خود را با پریدن بر روی کلاه سر گذاشتن ماشین و کشیده شد به نزدیکی جاده ها است. او گفت که متهم کرد که در تلاش برای فرار بود چیره تعقیب پلیس و عمومی است. متهم 20 ساله و یک دانش آموز در یک کالج محلی.

او گفت که در یک مورد به ثبت رسیده در بخش 307, 353, 186, 188 و 3 از IPC و 3 (2) بیماری های همه گیر عمل می کنند و 51 مدیریت بحران عمل پلیس در بخش شماره 6 برابر Anmol و پدرش Parminder کومار مالک خودرو هر دو ساکنان نکدر جاده Jalandhar.

او گفت که Jalandhar Commissionerate پلیس به یک “سیاست تحمل صفر’ مقابل چنین اعمال در برابر ماموران دولتی مستقر در مقررات اجرای وظایف. Bhullar گفت که استرن می توان در برابر هر فرد و غرقه شدن در چنین جنایات شنیع.

در یک مورد دیگر در ماه گذشته یک گروه از چهار Nihangs بود قطع دست در سبزی بازار در پاتیالا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de