بیان اخبار سرویس

گواتی: یک “ابزار دقیق شکست” در عمده نفت خام-مرکز دریافت نفت هند محدود (نفت) در آسام منجر به “سوراخ خطوط لوله” باعث یک آتش سوزی گسترده در Burhi Dihing رودخانه در دولت دیبروگره منطقه.

این آتش سوزی سه روز بازگشت و گزارش ها حاکی از آن است که هنوز هم مواج. ارشد نفت گفت: تصاویری که نگاه شوم اما این وضعیت در مقیاس بالا.

“همه نفت جمع آوری ایستگاه های فرایند نفت خام و در نهایت ما رسیده مرکزی مخزن پمپ. از وجود آن است که پمپ به دیگبی در یک طرف و بقیه از هند در طرف دیگر. در مرکزی مخزن پمپ وجود دارد ابزار دقیق عدم توجه به آن دریچه قفل کردم. به این ترتیب نفت خام بود که بودن پمپ را از ایستگاه های مختلف می تواند وارد مرکزی پمپ مخزن. پس معکوس فشار ساخته شده بود در کل شبکه خط لوله. در یک یا دو حوزه خط لوله نمی تواند مقاومت در برابر فشار و آن را سوراخ” این مقام گفت.

او گفت: در یک منطقه در نزدیکی Duliajan که در آن سوراخ صورت گرفت مقداری از نفت خام ریخته شده بود و از آن کاهش یافت و به تخلیه و ادغام با رودخانه است. صبح روز بعد کسی باید پرتاب روشن مطابقت با چوب یا چیزی مانند آن در این سایت و آن آتش, او گفت:.

این مقام گفت: نفت در حال حاضر شناسایی محل نشت با استفاده از فن آوری آن و سوراخ تعمیر شد.

او گفت: تیم نفت در این کار به نجات هر جا که نشت گرفت.

“ما باید یک سیستم برای بازیابی ریخته نفت خام است. اما آن را می شود به چالش کشیدن زمانی که نفت ریخته می شود به یک جریان آب بدن است. اگر آن است که یک برکه کار آسان تر می شود. نسبت به گذشته شرایط بحرانی این است که جدی نیست به عنوان 99 درصد از نشت شده در زمین مکان” این مقام گفت و اضافه میکند: “اوضاع تحت کنترل است به عنوان نفت خام حتی به عنوان من صحبت کرده و احتمالا سوخته”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو