تماشای کلیپ ویژه از جدید ‘Yellowstone,’ قسمت ‘ضرب و شتم’

ویژه کلیپ از فیلم جدید “یلوستون” قسمت “ضرب و شتم” منتشر شده است.

در این کلیپ از قسمت هفتم از فصل سه لوید و جیمی بحث در مورد هیجان بودن بازار مال فروشان ستاره و هر بشکه روروک مخصوص بچه ها که به ظاهر به سرقت رفته خود را دل. (نقد و بررسی: آن را در حال سقوط از هم جدا برای جان Dutton جدید ‘Yellowstone,‘ قسمت ‘همه برای هیچ چیز”)

به کلیپ در زیر. آن را بسیار نشاط لحظه.

من باید صادقانه با همه من واقعا لذت بردن از تمام این جیمی/میا و لوید/Laramie, عشق, وضعیت ما در جریان است.

معلوم می شود که Lloyd است که یک بیت از یک سگ و یک ضربه با بانوان و من فکر می کنم من صحبت می کنند برای طرفداران در همه جا وقتی که من می گویند که سرگرم کننده به تماشای. (منحصر به فرد: ‘یلواستار جاش هالووی پیش نمایش Roarke موریس می گوید نشان می دهد ‘کلاسیک آمریکایی’)

بدیهی است که جیمی کاهش یافته است برای میا و آن را خوب است برای دیدن underdog دست آوردن یک پیروزی.

من راستش هیچ ایده چه چیزی است که در افق در فینال چهار قسمت از فصل سه, اما من می توانم به شما بگویم که این اقدام به گرفتن یافت.

که بسیار واضح است برای هر کسی که شده است توجه کنید. آن را احساس می کند مانند ما درست در آستانه تمام جهنم شکستن سست و من اینجا هستم برای این نوع از عمل است.

مطمئن شوید که به لحن در یکشنبه شب در برترین شبکه برای “ضرب و شتم.” چیزی به من می گوید آن را برای رفتن به خارج از دیوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>