سازمان دیده بان پیش نمایش جدید ‘Yellowstone,’ قسمت ‘همه برای هیچ چیز”

قسمت جدید “یلوستون” به نظر می رسد بسیار جذاب است.

پیش نمایش برای “همه چیز” منتشر شد یکشنبه و از آن خواهد شد که طرفداران کاملا juiced برای هر چه اتفاق می افتد امشب. (نقد و بررسی: ‘یلو‘ نشان می دهد دلخراش دلیل بث متنفر جیمی در قسمت جدید “کابوی ها و خیال’)

قضاوت از کوتاه تبلیغاتی به نظر می رسد ما هنوز در حال غواصی به سقط جنین داستان بین بث و جیمی.

آن را در زیر.

آن بوده است بسیار سرگرم کننده به تماشای جیمی داستان واقعا گسترش در این فصل و ما در نهایت پیدا کردن که چرا بث متنفر برادر او بسیار است. (منحصر به فرد: ‘یلواستار جاش هالووی پیش نمایش Roarke موریس می گوید نشان می دهد ‘کلاسیک آمریکایی’)

به من اعتبار من به نام سقط جنین داستان دو سال پیش اما من راستش هیچ ایده که در آن برای رفتن از اینجا.

همه من می دانم این است که من سوپر پمپ برای ششمین قسمت از فصل سه. ما رسما به نژادها و همه جهنم را شکسته و شل برای Duttons.

Roarke است دست پایین بهترین دشمن به Duttons مواجه شده اند تا کنون و من عاشق جاش هالووی در نقش. Roarke هوشمند دارای منابع نامحدود و حمایت نه پایین.

خود را در مبادلات با بث در حال رسیدن به سطح بعدی.

مطمئن شوید که برای اتصال امشب برای آخرین قسمت از فصل سه. “یلوستون” یک لعنت به خوبی نشان می دهد و من می دانم که همه چیز در حال تنها شدن crazier این از اینجا!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>