واشنگتن گزارش از دست داد ‘صدها میلیون نفر’ به نیجریه بیکاری طرح تقلب

واشنگتن مقامات دولتی ادعا کرد که “صدها میلیون” دلار از دست داده اند به نیجریه-بر اساس طرح تقلب استفاده می شود که سرقت اطلاعات را به فایل دروغین مدعیان بیکاری با توجه به سیاتل تایمز گزارش.

کمیسر امور خارجه اشتغال امنیت بخش (ESD) سوزی LeVine, ساخته شده اعلام تکان دهنده در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه بعد از ظهر گزارش سیاتل تایمز. در حالی که او را فاش نمی, مقدار دقیق پول از دست داده لوین گفت که مقدار آن “سفارشات از قدر بالا” $1.6 میلیون که ESD گزارش از دست دادن به یک طرح تقلب در ماه آوریل است. (مرتبط: بیش از سه میلیون آمریکایی فایل برای بیکاری شکستن رکورد قبلی)

سرویس مخفی ایالات متحده با صدور یک هشدار در هفته گذشته شناسایی واشنگتن به عنوان هدف اصلی برای نیجریه تقلب حلقه است که دارای تخصص در سرقت از بیمه بیکاری ایالت برنامه با توجه به زودتر گزارش از نیویورک تایمز.

“فرض بر این است که تقلب حلقه پشت این دارای یک قابل توجهی PII پایگاه داده برای ارسال حجم برنامه مشاهده شده تا کنون,” the Secret Service هشدار داد در اظهارات به دست آمده توسط Krebson امنیتی است. “اولیه دولت هدفمند است که تا کنون واشنگتن اگر چه شواهدی وجود دارد که از حملات در کارولینای شمالی ماساچوست, oklahoma, اوکلاهما, میشیگان و فلوریدا است.” (مرتبط: رژیم صهیونیستی است. کومو می گوید بیکار آمریکایی به ‘رفتن به یک کار ضروری کارگر’)

اما لوین گفت که EDS مقامات متوجه شدم که چیزی اشتباه بود قبل از هشدار از دولت فدرال هنگامی که آنها دریافت ارتباطات از واشنگتن کارفرمایان و کارکنان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im