واشنگتن: یک وثیقه اصلاحات ابزار است که اجازه جنایتکاران به رایگان

سان فرانسیسکو مدفوع نقشه و بی خانمان encampments شناخته شده به عنوان چادر شهرستانها کشت در مناطق عمده شهری در سراسر کشور در حال شواهدی وجود دارد که تخریب خوب ما نظم اجتماعی در حال افزایش است.

یک سیستم پرونده های حقوقی به معنای نیروی محلی و شهرداری ها به از بین بردن ولگردی قوانین مسئول غیر قابل توضیح در افزایش بی خانمان ضرب وشتم.

مادران عزادار مرگ از فرزندان خود را در دست جنایتکاران را در “بدون وثیقه” آزاد سفارشات. اما آنچه در آورده همه از این ؟

خوب میلیاردرهای در یک ماموریت برای “حل چیزی” البته! جان آرنولد یک نام است که برای تلفن های موبایل آشنا. آن را نیز ممکن است اعمال غیر ارادی سوراخ بینی به دلیل شعله ور شدن آرنولد کمک انرون از دست دادن $60 میلیارد دلار از طریق استفاده از جعلی شیوه های حسابداری در سال 2001.

پس از شکست بزرگ است آرنولد چیزی که آن را هیچ جای تعجب است که او بازگشته است با یکی دیگر از شخص نفرت انگیز: یک ارزیابی ایمنی (PSA) ابزار (رایگان ارائه شده) که وانمود به دقت پیش بینی احتمال است که یک مظنون جنایی خواهد فرار صلاحیت یا reoffend خود را قبل از تاریخ دادگاه.

یکی نیست به فشار بد ایده های خود را تنها و بیکس آرنولد ایجاد لورا و جان آرنولد بنیاد در سال 2010 به من قرض بدهید اعتبار به تند ایده های خود را در هر پایه بیانیه ماموریت: “بهبود زندگی از طریق راه حل های مبتنی بر شواهد.”

آرنولد پایه شروع می شود که در آن اکثر اصلاح طلبان شروع: توسط وی از سوی مامورین که وجود دارد این است که نابرابری با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی و/یا مسابقه. از وجود آن آسان جهش ادعا که کل پول نقد وثیقه سیستم است که نیاز به تعمیرات اساسی. زمانی که مسابقه کارت پرتاب توسط یک پایه و اساس بسیاری در دولت احساس نیاز به عمل به تمبر از جرم. تا کنون 20 متحده برقرار کرده اند برخی از نسخه وثیقه اصلاحات با استفاده از PSA ابزار.

حتی در حوزه های قضایی که در آن ابزار نشده است اجرا سستی در قبل از محاکمه و صدور حکم به شکل دراورده شده کاملا نتایج فاجعه آمیز است. هوستون County Texas مرد تجاوز همسر باردار خود و پس از قاضی دستور داد او منتشر شده شخصی تعهد باند رفت و برگشت و تحویل 20 زخم چاقو قتل او و نوزاد متولد نشده است. او باید شده اند remanded به عنوان یک خشونت مجرم. حتی بدون ناقص آرنولد PSA این ایده که خشونت مجرم می تواند با خیال راحت منتشر شد بدون وثیقه آلوده قضات وظیفه نگه داشتن مکان امن.

در سال 2017, سان فرانسیسکو, قاضی شارون Reardon منتشر شد Lamonte Mims در توصیه آرنولد بنیاد PSA به ثمر رساند ابزار. Mims و فانتزی Decuir سرقت عکاس فرانسوی ادوارد و به ضرب گلوله او را به مرگ. تا به حال قاضی Reardon استفاده بهتر از او داوری به جای PSA ابزار خواهد این جنایت شده اند ممکن است ؟

در ژانویه 2019 به Arnolds مناسب دیدم برای بازسازی بنیاد خود به آرنولد Ventures LLC. این سازماندهی مجدد هدف این بود که “ایجاد یک مجتمع فشار برای تاثیر بر طیف گستردهای از مسائل مربوط به سیاست است که به مدت طولانی متحرک زن و شوهر.”

چگونه جذاب به عمل آمد و پس از Arnolds بودند شکایت کرد همراه با سابق جمهوری خواه نیوجرسی فرماندار کریس کریستی و ایالت نیوجرسی توسط خانواده مسیحی راجرز. راجرز کشته شد توسط ژول سیاه پس از PSA ابزار تلقی او را شایسته هیچ قید وثیقه آزاد است.

وثیقه نیست برخی از جدید آیا ایده. این یک بخش ضروری از سیستم قضایی ما با آن بسیار اولین اشکال قدمت آن به 1066 هنگامی که نورمن حمله بریتانیا و حذف wergeld پرداخت به سیستم. ما نباید بازی شیر یا خط کردن یک سیستم است که مشغول به کار در سراسر سنین به نفع یک میلیاردر پت پروژه.

در مناطق که در آن قید وثیقه اصلاحات گرفته نگه داشتن جرم است. این نتیجه طبیعی اجازه می دهد نادرست اراذل و اوباش حق به سادگی قدم زدن به بیرون از زندان پس از اجرای قانون است انجام وظیفه ای دشوار از دستگیری و تخلیه آنها را در برای تفهیم اتهام جنایات خود را.

آرنولد Ventures LLC تلاش کرده است خود را در “شواهد مبتنی بر راه حل” که منجر به مرگ و ضرب وشتم در 20 متحده است. به جای یک کودک مهربان American justice سیستم شهروندان شایسته بازگشت به پول نقد وثیقه سیستم که کار می کرد برای هزاران سال.

میلیاردرهای لذت بردن از بودجه حیوان خانگی خود پروژه بدون هیچ گونه پاسخگویی برای نتایج. این مهم است به یاد داشته باشید که قربانی کمپین حمایت نیاز به کمک های مالی دریافت نمی یکی از سکه های نازک از Arnolds. اجازه دهید در پایان این ضعیف فکر کردن آزمایش PSA ابزار به رفتن کردم.

استیسی واشنگتن تزئین نیروی هوایی کهنه امی نامزد دریافت جایزه شخصیت تلویزیون و میزبان پادکست استیسی در سمت راست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de