بود ذخایر کمبود تحت اوباما یک نتیجه از حزب چای ؟ نه خیلی سریع

شده است وجود دارد much ado about کسی مقصر است ملی ذخایر پزشکی کمبود تجهیزات در میان coronavirus بحران است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش سابق رئیس جمهور باراک اوباما. ProPublica, از سوی دیگر, و سرزنش حزب چای.

یک آوریل 3 مقاله از Marketplace ادعا می کند که “کنگره جمهوری خواهان منتخب در حزب چای موج مجبور کاخ سفید به پذیرش فراگیر به کاهش هزینه های دولت فدرال.” آن را اجتناب از جمله گزارش های متعدد که رد این ادعا که کنگره جمهوری خواهان بودند به سرزنش ملی ذخایر کمبود.

ProPublica مقاله اعتراف می کند که اوباما و بایدن دولت در واقع پیشنهاد برش وجوه به استراتژیک ملی ذخایر (SNS) – پس از این ادعا که حزب چای که در خور سرزنش بود.

“تحت جداسازی CDC که مدیریت این ذخایر در زمان مواجه با 5 درصد بودجه را کاهش دهد. در سال 2013 بودجه ارسال HHS [وزارت بهداشت و خدمات انسانی] کاهش ذخایر خود درخواست کمک مالی از سال گذشته درخواست برای $486 میلیون, یک برش حدود 48 میلیون” ProPublica اعتراف کرد. “‘SNS است که یک منبع کلیدی در حفظ بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ’ دولت گفت. ‘در حال حاضر آب و هوا مالی مستلزم پوسته پوسته شدن.'”

در واقع دولت اوباما همچنین پیشنهاد کاهش به SNS در سال 2011 سال های 2014 و 2015 با توجه به CDC دیتا reviewed by the Daily Caller.

آوریل 3, ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت بررسی اینکه آیا دولت اوباما تهی فدرال ذخایر N95 ماسک نیز اختلافات ProPublica گزارش. (مرتبط: Pelosi می گوید سنا Coronavirus لایحه تبعیض آمیز است به ساکنان DC, یک روز قبل از مجلس رای)

“امتیاز ما: True,” واقعیت این بررسی مشخص شد.

“ما رای این ادعا درست است چرا که آن را پشتیبانی می کند تحقیقات ما” با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز. “هیچ نشانه ای وجود دارد که دولت اوباما در زمان گام های قابل توجهی را برای دوباره پر کردن ذخایر استراتژیک ملی ذخایر پس از آن تخلیه شد از تکرار بحران در طول اوباما تصدی. خواستار عمل آمد از کارشناسان در آن زمان نگران این کشور توانایی پاسخ دادن به آینده جدی بیماری های همه گیر. توصیه هایی بودند که به هر دلیل توجه نمی شود.”

A member of the medical staff listens as Montefiore Medical Center nurses call for N95 masks and other critical PPE to handle the coronavirus (COVID-19) pandemic on April 1, 2020 in New York. (BRYAN R. SMITH/AFP via Getty Images)

عضو کادر پزشکی گوش به عنوان مرکز پزشکی مونته فیور پرستاران تلفنی برای N95 ماسک و دیگر انتقادی PPE برای رسیدگی به کروناویروس (COVID-19) بیماری همه گیر در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در نیویورک است. (BRYAN R. SMITH/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایالات متحده آمریکا امروز اشاره می کند که “ذخیره شد به طور جدی مشمول مالیات به عنوان [اوباما] دولت خطاب بحران های متعدد بیش از هشت سال است.” در واقع حدود 75 درصد از N95 ماسک و 25 درصد از ماسک های صورت از ملی ذخایر مورد استفاده قرار گرفت در طول سال 2009 H1N1 همه گیر ایالات متحده امروز گزارش شده است.

تجهیزات اضافی از ذخایر مورد استفاده قرار گرفت برای پاسخ به چهار طوفان 2010 جاری شدن سیل در شمال داکوتای 2014 ابولا و شیوع بوتولیسم و 2016 Zika ویروس. هنوز هم وجود دارد “هیچ تلاش جدی از دولت اوباما برای دوباره پر کردن صندوق” با توجه به این واقعیت را بررسی کنید.

از دست رفته از Marketplace گزارش این واقعیت است که مقامات مسئول از این ذخایر در طول اوباما-بایدن دولت اولویت بندی “بیشتر با فشار دادن” مسائل به جای جایگزینی ملی ذخایر.

Nassau County police lead a donation drive to collect medical equipment such as N95 surgical masks, nitrile gloves, Tyvek suits, antibacterial and disinfecting wipes to battle the coronavirus pandemic at Eisenhower Park on March 24, 2020 in East Meadow, New York. (Al Bello/Getty Images)

Nassau County police منجر به یک درایو کمک مالی به جمع آوری تجهیزات پزشکی مانند N95 فولاد, ماسک, دستکش, دستکش, Tyvek مناسب ضد باکتری و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در آیزنهاور پارک در مارس 24, 2020 در شرق علفزار, New York. (آل Bello/گتی ایماژ)

این تصمیم حتی اگر متعدد صنایع و بهداشت عمومی سازمان صدا زنگ مورد نیاز به دوباره سهام واشنگتن پست گزارش 10 مارس. هر دو فدرال حمایت از نیروی کار و تجهیزات ایمنی سازمان گفت: دولت اوباما که ملی ذخایر مورد نیاز برای پر زیر H1N1 شیوع.

“با بودجه محدود در حدود 600 میلیون دلار سالانه مقامات مسئول انبار با تمرکز بر آنچه آنها می گویند یک بیشتر فشار دادن اولویت: نجات بخش دارو و تجهیزات برای بیماری ها و حوادث پدید آمده است که قبل از کروناویروس که هیچ واکسن و یا خاص ضد ویروسی درمان” با توجه به WaPo.

این یافته ها همچنین گزارش شده است که توسط خبرگزاری بلومبرگ و لا زمان اما به نظر نمی رسد در Marketplace مقاله.

“انجمن ما غافل است از هر گونه تلاش عمده برای بازگرداندن ذخایر به پوشش است که خروج” بین المللی تجهیزات ایمنی ارتباط رئیس جمهور چارلز جانسون گفت: با توجه به واشنگتن آزما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de