طرف متخاصم در یمن عقب خواستار coronavirus آتش بس

عکس: AFP

همه طرف ها در یمن را جنگ ارائه پشتیبانی در روز پنج شنبه از سازمان ملل متحد خواهان آتش بس برای حفاظت از غیرنظامیان از coronavirus بیماری همه گیر.

این حرکت در آمد پنجمین سالگرد قدرت منطقه ای دخالت نظامی عربستان در یمن جنگ داخلی در راس یک ائتلاف نظامی حمایت بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت در برابر ایران و حمایت از سران شورشیان.

یمن را شکسته و سیستم بهداشت و درمان است که تا کنون ثبت شده یک مورد از coronavirus اما به کمک گروه هشدار داده اند که هنگامی که آن را ضربه, تاثیر فاجعه بار خواهد بود که در یک کشور در حال حاضر به عنوان رو به بدترین بحران انسانی.

میلیون ها نفر از مردم آواره شده اند و بیماری ها از جمله وبا در حال گسترده با توجه به کمبود آب تمیز.

عربستان سعودی به یمن دولت و شورشیان همه استقبال کردند و درخواست از دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که این هفته به نام یک “فوری جهانی آتش بس” برای کمک به جلوگیری از فاجعه برای مردم آسیب پذیر در مناطق جنگی.

اما بحران یمن شده است مربوط توسط شکست توافق نامه و مذاکره مکث می تواند بسیار دشوار است. هیچ یک از احزاب به جنگ هیزم هیچ ساز و کاری برای این فرآیند است.

“دولت یمن استقبال تماس از سازمان ملل متحد و رئیس… برای آتش بس در coronavirus و د-تشدید اعمال خشونت در کل کشور” آن را در بیانیه ای گفت.

“سیاسی و اقتصادی و وضعیت سلامت نیاز به توقف همه escalations… برای حفظ زندگی مردم و برخورد مسئولانه با این بیماری همه گیر.”

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی نیز حمایت ابتکار گفت: “ما از دولت یمن تصمیم به قبول سازمان ملل متحد خواستار برقراری آتش بس.”

به روحانی تسلیت گفت که حرکت به ششمین سال از درگیری در یک موقعیت قوی با استراتژیک سود در ماه های اخیر در این کشور نیز استقبال اشاره به این حادثه تلخ را پشت به باد مبارزه است.

مهدی al-Mashat سر از ایسنا ، ‘جناح سیاسی ابراز شورشیان’ “کل آمادگی باز به تمام تلاش ها و ابتکارات در این زمینه کامل و واقعی آتش بس”.

در درخواست تجدید نظر خود را از مقر سازمان ملل متحد در نیویورک در روز دوشنبه اشاره به این حادثه تلخ گفت: “خشم از این ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ.

“همین دلیل است که امروز من خواستار یک اقدام فوری جهانی برای آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر