وارن واریز بیل کلینتون Disgusts و Matt Walsh دعوا در

روز جمعه مصاحبه برنامه روزانه Daily Caller, پادکست ما نشستن با نویسنده و پادکست میزبان Matt Walsh به بحث در مورد کتاب جدید خود “کلیسای ترسو: یک شوکی به خود راضی.” و الیزابت وارن قطره از نژاد و بیل کلینتون باعث می شود بهانه ای برای اینکه چرا او تا به حال یک امر با مونیکا.

گوش دادن به کل نشان می دهد:

سازمان دیده بان Matt Walsh مصاحبه:

الیزابت وارن بستری و ترک مسابقه در نهایت. در راه او مقصر جنسیتی برای او شکست اما مقصر واقعی در نگاهی به خود در آینه. و بیل کلینتون سرزنش اضطراب چرا او نقض Monica Lewinsky. ما به همه آن.

(مرتبط: وارن رفت و تمام 10 بحث بدون یک سوال در مورد بومی آمریکایی ادعا می کند)

و بحث ما با podcaster و نویسنده مت والش در مورد کتاب خود “کلیسای ترسو.” آیا مسیحیان را از آنچه در آن طول می کشد به باورهای خود زندگی می کنند و یا فراموش آمریکایی ها باید آن را بیش از حد خوب به فکر می کنم آنها نیاز به خدا ؟ ما را دریافت کنید که بیشتر با والش.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف نفت CBD از زندگی باستانی روغن, چک کردن وب سایت خود را! استفاده از کد های تبلیغاتی “Derek” برای دریافت حمل و نقل رایگان.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>