هشدار گرافیک: ما صرف چند ساعت در زندگی مهم پلازا — در اینجا چیزی است که آن را شبیه

معترضان ادامه داد: برای قفل کردن یک بلوک در نزدیکی کاخ سفید که بسیاری از آنها در حال حاضر تماس با “خانه سیاه و سفید منطقه خودمختار” (BHAZ).

The Daily Caller صرف ساعت در BHAZ در سه شنبه, رعایت چه صحنه خواهد بود در روز بعد از یک شب طولانی از تظاهرات گسترده که در طی آن یک Daily Caller خبرنگار احاطه شده بود و پلیس مجبور شدند به استفاده از زور به او را نجات دهد. بررسی کنید که چه روز است مانند بلوک فقط از کاخ سفید است. (مرتبط: Daily Caller خبرنگار شلبی Talcott حمله احاطه شده توسط معترضان. پلیس او را بکشد به ایمنی دستبند او)

تماشا کنید:

همه چیز شروع منطقی و آرام در حدود 1 ساعت. آن را در طولانی برای همه چیز را تغییر دهید.

بسیاری از معترضان دیده می شد فریاد یا لعن در سیاه افسران پلیس. The Daily Caller خواسته بسیاری از آنها به همین دلیل آنها فریاد سیاه, پلیس, در اینجا چیزی است که آنها گفت:

نیز وجود دارد بسیاری از دیگر درگیری بین معترضان که به نظر می رسد در همان سمت.

ان بی سی خبرنگار Andrea Mitchell و دموکراتیک منطقه کلمبیا Rep. النور هولمز نورتون تقریبا مورد حمله یک معترض دیده می شود در یک ویدیو قبلی. او برداشت های امنیتی است.

پس از چند ساعت در BHAZ گروه زیادی از پلیس نشان داد و حذف دو اتومبیل پر از رنگ اسپری و گرافیتی و چند چادر است که تا به حال شده در خیابان. پلیس در زمان پایین یک مرد بود که مقاومت در برابر بازداشت. او همچنین به نظر می رسد به خود اتومبیل و لوازم. پلیس آورده و سپس او را به زمین ضربه زدن افراد دیگر در این فرآیند است.

مرد دیگری که او نیز ادعا کرد که مالک و سپس صعود در بالای سیاه و سفید زندگی می کند ماده پلازا علامت خیابانی و تهدید به تف در افسران پلیس در زیر او.

مدت کوتاهی پس از آن حادثه اضافی گروهی از پلیس پراکنده و معترضان رفت و برگشت به سوی کاخ سفید است. در یک ویدیو فیلم برداری فقط چند دقیقه بعد از پلیس حذف چادر و خودروهای مسدود کردن خیابان شما می توانید یک معترض می گویند که تمام افسران پلیس باید مسموم در حالی که چسبیده دوربین خود را در چهره خود را.

نیز وجود دارد چند مسالمت آمیز معترضان را مانند پسر زیر که حرکت نمی کند حداقل به مدت 45 دقیقه.

تظاهرات قرار است در ادامه در طول شب در کشور ما سرمایه است. در ارتباط باشید به the Daily Caller برای ادامه پوشش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im