بیروت: حملات اسرائیل در فرودگاه دمشق به کشته شدن هفت مبارزان جنگ مانیتور گفت: جمعه آخرین در یک رشته از حملات هدف قرار دادن ایران حضور نظامی در سوریه است.

رسانه های دولتی سوریه گفت که تنها خود دفاع هوایی ره موشک بیش پایتخت, یک شب در حالی که اسرائیل را بلافاصله اظهار نظر در این حملات است.

اسرائیل به طور معمول آتش موشک در آنچه در آن می گوید به ایران اهداف در سوریه که در آن نخبگان نیروهای ایرانی و حوثی ها نقش کلیدی داشته باشد.

با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه از حملات راه اندازی در اواخر روز پنجشنبه آمار اهداف نظامی در منطقه از فرودگاه بین المللی.

رامی Abdel رحمان مدیر بریتانیا بر اساس رصدخانه گفت: مرده بودند سه سربازان سوری و چهار نفر از اعضای ایران پاسداران.

یک ارتش سوریه منبع به نقل از سانا گفت که این حمله صورت گرفت در 11:45 pm هنگامی که یک خبرنگار AFP در دمشق شنیده می شود صدای انفجار.

“ما دفاع هوایی ره خصمانه اهداف بیش از آسمان دمشق” سانا گفت.

آن گفت: “موشک های راه اندازی شد بیش از اشغال بلندی های جولان”.

چندین موشک شدند ره قبل از آنها می تواند در رسیدن به اهداف خود گفت: این سازمان که به ندرت اذعان به تلفات در میان ارتش و یا ایران رتبه.

رصدخانه گفت: این اهداف در فرودگاه منطقه است که بارها و بارها آمار در شبیه حملات شامل یک انبار اسلحه.

اسلحه تحویل ؟

اعتصاب در فرودگاه ترکیب درست پس از ورود یک هواپیمای باری با توجه به Abdel رحمان که می تواند مشخص نیست که این هواپیما پرواز کرده بود در از.

او گفت: یک خودرو نیز شده بود ضربه بر روی جاده به سمت مرکزی دمشق در آنچه به نظر می رسد که تلاش برای جلوگیری از تحویل سلاح های.

سانا منتشر شد تصویری از آنچه در ظاهر به دفاع هوایی سوریه شلیک بیش از دمشق.

اسرائیل صحبت کرده است علنا از کمپین بمباران اگر چه ارتش به ندرت نظرات به فرد اعتصاب.

اسرائیل معتقد است که ایران از حضور در سراسر نقاط مختلف سوریه از جمله در نزدیکی بلندی های جولان را اشغال یک تهدید است و آن را ادامه خواهد داد و آن اعتصاب است.

در فوریه 6, اسرائیل حمله هوایی منجر به کشته شدن 23 سوریه و جنگجویان خارجی در سوریه است.

در میان آنها سه ایرانیان و همچنین 12 سوریه و خارجی اعضای تهران توقیف شده.

ایران اعزام شده آن انقلاب اسلامی, سپاه پاسداران) در سوریه به حمایت از بشار اسد که چسبیده با یک موضوع قبلا در این نه سال جنگ است.

آن را نیز دارای نوسان بیش از هزاران شبه نظامی از گروه های که در رتبه عبارتند از مبارزان از افغانستان تا عراق و لبنان و کشورهای دیگر.

سر از سپاه نخبگان سپاه قدس قاسم سلیمانی کشته شد در حمله پهپاد در فرودگاه بغداد در آغاز این سال است.

سلیمانی مغز متفکر بود ایران عملیات اما ایران نیروهای باقی می ماند به شدت درگیر در عملیات نظامی انجام شده در سوریه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im