WaPo رسانه های مقاله نویس خواسته های شبکه های جلوگیری از پخش مغلوب ساختن پیشی جستن Admin در Coronavirus جلسات

واشنگتن پست مقاله نویس مارگارت سالیوان به نام پنج شنبه برای شبکه های برای جلوگیری زنده-صدا و سیمای جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در نزدیکی-روزانه coronavirus جلسات.

“رسانه ها باید متوقف زنده-پخش مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک و مخرب coronavirus جلسات” سالیوان توییتی همراه با ستون توضیح داد که چرا. (مرتبط: Fauci تصدیق به پنهان کردن خنده در مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی معافیت خود کاردینال حکومت به جای)

سالیوان گذاشته برخی از استدلال او در پیگیری توییت کرد و گفت که اساسا رئیس جمهور شد و تا کنون بیش از خط با توجه به آنچه که می تواند پذیرفته شده است که آن را به اندازه کافی برای فشار به سادگی واقعیت-بررسی تهمت و پس از او صحبت کرد. (مرتبط: بایدن اردوگاه فشارهای عمده رسانه ها به توقف دعوت جولیانی به صحبت در مورد اوکراین)

استدلال او در یک کلام این بود که زمانی که شبکه های پخش مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در ادامه گسترش coronavirus با هیچ تاخیر هر واقعیت-چک کردن آنها قادر به انجام آن نخواهد بود به اندازه کافی “برای مقابله با آسیب های جدی” در حال حاضر انجام می شود.

مطبوعات اگر این تعریف هدف خود را به عنوان راستگو, مفید, غیر-اطلاعات مضر به مردم به عنوان صرفا رونق خود را رتبه بندی و سود — باید تشخیص دهد چه اتفاقی می افتد و بر این اساس تنظیم کنید. (و آن اعطا شده است بسیار بزرگ “if)

کسب و کار به عنوان معمول به سادگی آن را قطع نمی کند. جزئی امکانات رفاهی مانند واقعیت-چک کردن رئیس جمهور اظهارات پس از آن رفتن نیست و تقریبا به اندازه کافی برای مقابله با آسیب های جدی این مرد در حال انجام است تا مردم را به خوبی بودن.

در روزهای اخیر رئیس جمهور نسبت ناروا داده است نزدیک به روزانه جلسات — که بیشتر آن شامل ورودی از کارشناسان و پزشکان که خود را تشکیل می دهند coronavirus نیروی کار و یا از کسانی که مشغول به کار در این دولت تلاش برای ایجاد ثبات در اقتصاد در حالی که بسیاری از آمریکایی ها خواسته شده است به در خانه باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>