وال استریت ژورنال خبرنگاران اصرار مدیران این شرکت به عذر خواهی برای ‘نژادی تبعیض آمیز’ تیتر در مورد چین

زیر چین اعلام اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران از این کشور روز چهارشنبه بیش از چهار ده ها تن از روزنامه نگاران با ارسال نامه ای به مجله مدیران ارشد ترغیب آنها به موضوع عذرخواهی برای “نژادپرستانه” تیتر که باعث اخراج خود را با توجه به نیویورک تایمز.

“چین واقعی بیمار مرد آسیا” شد و به عنوان یک Feb. 3 نظر مقاله نویس والتر راسل مید که چین وزارت امور خارجه سخنگوی Geng Shuang به نام “تبعیض نژادی” در طول یک خبر مطبوعاتی توضیح تصمیم به اخراج خبرنگاران. Shuang همچنین خواستار وال استریت ژورنال عذر خواهی برای تیتر و مجازات کسانی که مسئول. (مرتبط: چین اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران زیر ‘نژادی تبعیض آمیز’ نظر مقاله)

در نامه ای به مدیران وال استریت ژورنال روز پنجشنبه 53 خبرنگاران با انتقاد از این روزنامه پاسخ به خرید اینترنتی از تیتر و خواست مدیران به “در نظر گرفتن تصحیح تیتر و عذرخواهی به ما خوانندگان, منابع, همکاران, و هر کس دیگری که جرم آن” به گزارش نیویورک تایمزکه بررسی این نامه است.

در نظر قطعه مید استدلال کرد که مقامات چینی “در حال تلاش برای پنهان کردن مقیاس واقعی” از Coronavirus. تصمیم به اخراج نویسندگان آمد تنها یک روز پس از وزارت امور خارجه ایالات متحده تعیین شده پنج شرکت های رسانه ای به عنوان عوامل حزب کمونیست چین. وال استریت ژورنال مانند بسیاری بین المللی, اخبار سازمان های مسدود شده آنلاین در چین و “مرد بیمار” تیتر که باعث اخراج آورده بود به توجه گسترده ای وجود دارد که توسط دولت کنترل می شود, رسانه, زمان, گزارش.

Shuang بیانیه اضافه شده است که “مردم چین نه خوش آمدید, رسانه که انتشار اظهارات نژادپرستانه و لام چین با حملات مخرب است.”

وال استریت ژورنال اتحاد صادر نشده عذرخواهی ایجاد نگرانی در میان خبرنگاران گفت که عدم انجام این کار بلافاصله می تواند “تحمیل آسیب بیشتر بر ما چین اداره عملیات و روحیه در کوتاه مدت” در این نامه می گوید: با توجه به بار.

یک داو جونز سخنگوی تایید کرد که نامه ای دریافت کرده بود که این شرکت خواهد شد “در ادامه به فشار” به ویزا از روزنامه نگاران که اخراج شدند دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im