WALL: رئیس جمهور ترامپ قصد دارد برای امضا یک دستور اجرایی تعلیق مالیات حقوق و دستمزد. مردم آمریکا از او تشکر خواهند کرد

در ۶ اوت، رئیس جمهور ترامپ توییت کرد که کاخ سفید در حال تهیه یک دستور اجرایی است که مالیات حقوق و دستمزد را موقتاً تعلیق می کند.

ایده ای که برای اولین بار توسط استفان مور و فیل کرپن در وال استریت ژورنال در ۲ اوت پیشنهاد شد، دستور رئیس جمهور ترامپ به وزارت خزانه داری هدایت می کرد تا جمع آوری دلارمالیات حقوق و دستمزد را به حالت تعلیق درآورید.

در حالی که دموکرات ها، رسانه ها و حتی برخی از جمهوری خواهان، ناموافقتی خود را نسبت به تعلیق احتمالی مالیات حقوق و دستمزد ابراز کرده اند، این حرکت بیشتر برای احیای اقتصاد آمریکا نسبت به هر بسته محرک تریلیون دلاری انجام خواهد داد. تعلیق مالیات حقوق و دستمزد تا حد زیادی به سود کارگران خط مقدم کشور ما، و در نتیجه افزایش فوری برای میلیون ها نفر از کارکنان آمریکایی است.

مخالفان اصرار دارند که این اقدام هیچ کاری برای بیکارها انجام نمی داد، اما این نمی توانست از حقیقت بیشتر باشد. دستور اجرایی رئیس جمهور ترامپ پول نقد را در دست کسب و کارهایی قرار می داد که در غیر این صورت توسط دولت فدرال مصادره می شد و در این صورت شرکت ها را قادر می کرد تا کارگران اضافی استخدام کنند.

تعلیق مالیات حقوق و دستمزد نیز کمتر به بدهی ملی نسبت به هر لایحه محرک پیشنهاد شده اضافه کنید، همه در حالی که از بین بردن نیاز به تریلیون ها دلار در هزینه های غیر ضروری است.

اعضای کنگره در دو طرف راهرو پای خود را کشیده اند و حاضر به انجام گام های جسورانه برای بازگشت مردم آمریکا به کار خود نشدند. در حالی که سیاستمداران اغلب خدمات لب به ما پرداخت “کارکنان ضروری،” آنها این افراد با ادامه به disincentivize کار شکست خورده است، همه در حالی که تشویق وابستگی دولت است.

حتی سابقه اعلام چنین دستور اجرایی ای هم دارد. مالیات بر درآمد را از آوریل تا ژوئن سال جاری کسر کرد. بنابراین، این تعطیلات مالیات حقوق و دستمزد در اصل یک معافیت مالیاتی حقوق و دستمزد است. آنچه که به خاطر پس از مرگ مورد نیاز است، لایحه ای به قانون است که از کارگران محافظت می کند و چنین پرداخت هایی را در جاده ها می بخشد. اگر دموکرات ها در کنگره حاضر به چسبیدن به کارگران آمریکا و تصویب چنین لایحه ای، ترامپ می تواند این موضوع را به مخلوط در نوامبر این اضافه کنید.

اقدامات قاطع رئیس جمهور ترامپ باعث رشد اقتصادی قوی و افزایش حقوق به کسانی که در این دوره بحرانی به آن نیاز دارید، خواهد شد. در حالی که کنگره بحث چگونه صدها میلیارد دلار در وثیقه برای ایالات آبی باید در بسته امداد بعدی گنجانده شده، کاخ سفید در حال ارائه وعده خود را به بهبود اقتصادی سریع یک واقعیت است.

سیاستمدارانی که بازار آزاد را به رمز و رمز گشایی می کنند و اصرار دارند که دولت ما را از طریق این کاهش اقتصادی رهبری کند، این هزینه های بی پایان را حفظ خواهند کرد تنها راه کمک به مردم آمریکا ست. هيچ چيز نمي تونه از حقيقت دور تر باشه

از زمان شروع همه گیر COVID-19، کارگران آمریکایی – حتی کارگران خط مقدم – در پاسخ اقتصادی بی آبله دولت فدرال فراموش شده اند. به جای هدف ایجاد شغل و افزایش حقوق به کارکنان خط مقدم ، سیاستمداران را به عنوان توجیهی برای هزینه های بی فایده استفاده می شود.

رئیس جمهور ترامپ درست بود وقتی کنگره را به کاهش مالیات حقوق و دستمزد فشار داد، و سزاوار است که از او به خاطر به رسمیت شناختن نیاز به اعمال قانونی اقتدار ریاست جمهوری خود را در این لحظه حساس تقدیر شود.

مردم آمریکا از رئیس جمهور ترامپ به خاطر تعلیق مالیات حقوق و دستمزد سپاسگزار خواهند بود. این دستور اجرایی کمک خواهد کرد که از بین بردن نیاز به هزینه های اضافی فدرال، و تا حد زیادی کمک به اقتصاد آمریکا در بهبود آن است.

دیوار نوح معاون اجرایی رئیس جمهور در آزادی آثار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>