فولکس واگن همچنین نژادپرست آلمانی میلادی نشان می دهد که لکه دار سفید قدرت حرکت

فولکس واگن صادر عذرخواهی پس از کشیدن 10 ثانیه تبلیغات و بستری آگهی نژادپرستانه در پی اعتراض بیش نژادپرستانه لایههای متعدد منابع گزارش شده است.

آگهی منتشر شد Instagram را نشان می دهد و یک غول سفید دست در حال حرکت در اطراف یک مرد سیاه و سفید قبل از زدن او را به یک کافه به نام “خرده روده بزرگ” که ترجمه را به “کوچک مهاجر” با توجه به دویچه وله.

بزرگ و حروف سفید به نظر می رسد به تدریج در یک ترکیبی از حروف که طلسم از کلمه آلمانی برای “n***er” قبل از کامل خط تگ به نظر می رسد مطلب “der neue گلف” (گلف جدید), دویچه وله گزارش داد.

این دست همچنین می تواند به عنوان ساخت یک “قدرت سفید” ژست, آلمانی, تلویزیون اشاره کرد. (مرتبط: تنسی ساکن دستور به اخراج شوند برای کمک به جنایات جنگی نازی ها)

پس از اعتراض عمومی در نژادپرست لایههای آگهی VW گفت: آن را “شگفت زده و شوکه” که کلیپ می تواند “اشتباه” و “منشاء مردم به تصویر کشیده شده بی ربط است.”

انکار از تخلف و خروج از آگهی دامن زده موج دیگری از انتقادات که این شرکت بود نه گرفتن مسئولیت یا عذرخواهی برای کلیپ دویچه وله گزارش داد.

یورگن Stackmann این شرکت عضو هیئت مدیره برای فروش و بازاریابی و الک Heitmueller سر از تنوع مدیریت عذرخواهی در توییتر و Linkedin با توجه به انتخاب.

“ما درک می کنیم که خشم عمومی در این. چون ما وحشت بیش از حد. این تصویری است که توهین به همه دستاوردهای جنبش حقوق مدنی. این توهین به هر شخص مناسب و معقول” آنها نوشت.

“ما در فولکس واگن آگاه هستند از ریشه های تاریخی و گناه از شرکت ما در طول رژیم نازی. این دقیقا به همین دلیل ما قاطعانه مخالفت با همه اشکال نفرت تهمت/تبلیغات و تبعیض است.”

فولکس واگن, گیر افتاد, خود را در یک حادثه مشابه در سال 2019 زمانی که این شرکت اجرایی عذرخواهی کرد برای استفاده از یک عبارت است که تکرار یک نازی دوران شعار “Arbeit macht frei” و یا “کار مجموعه شما رایگان است.” عبارت بود مزین در دروازه های آشویتس و سایر اردوگاههای کار اجباری اگر چه اجرایی در نظر نمی مقايسه در آن زمان با توجه به نیویورک تایمز.

The factory of German carmaker Volkswagen on September 28, 2015 in Wolfsburg, Germany. Wolfsburg was initially built by authorities under Nazi Germany to house workers and the factory that would produce the "KdF Wagen", the precursor to the Volkswagen Beetle. (Photo by Carsten Koall/Getty Images)

کارخانه خودروساز آلمانی فولکس واگن در سپتامبر 28 2015 در وولفسبورگ آلمان است. ولفسبورگ بود که در ابتدا ساخته شده توسط مقامات تحت آلمان نازی به خانه کارگر و کارخانه است که تولید “KdF Wagen” های پیشرو به سوسک فولکس واگن. (عکس توسط کارستن Koall/گتی ایماژ)

این فولکس واگن شرکت سرچشمه گرفته در طول رایش سوم و عملکرد چهار اردوگاه های کار اجباری و هشت اردوگاه های بیگاری در اموال خود را با توجه به یادبود هولوکاست در ایالات متحده موزه.

VW وعده داده شده عواقب و رسیدگی به این موضوع است. “ما فاصله خودمان را از این و عذر خواهی” این شرکت گفت: با توجه به دویچه وله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im