مجازی APC: Unified سیاست های مهم برای جلوگیری از گسترش coronavirus می گوید مصطفی

توییتر

به اتفاق آراء سیاست های مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش این coronavirus PPP رئیس بلاول بوتو زرداری روز سه شنبه گفت که این کشور شمارش بیماران مبتلا به کروناویروس رسید به 958.

PPP رهبر این بیانیه در کنفرانس همه احزاب (APC) احضار او بود که با حضور MQM-P, Jamaat-e-Islami, Balochistan National Party-Mengal (BNP-M) در میان رهبران دیگر احزاب سیاسی.

در جلسه برگزار شده از طریق ویدئو مصطفی گفت که APC احضار شد به تدبیر راه های مبارزه با این بیماری همه گیر با هم به وحدت است که نیاز به ساعت.

ملی و رهبر حزب میر Hasil Bizenjo گفت که او اعلام کرد سوء مدیریت زائران در تافتون مرز یک مورد از سهل انگاری جنایی. در بیانیه ای در توییتر پس از جلسه Bizenjo تشکر قرائتی برای سازماندهی آن است.

MQM-P رهبر خالد Maqbool صدیقی گفت که تنها راه حل برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال مستند و عزت انزوا.

MQM-P رهبر فیصل Subzwari گفت که دولت باید به دنبال کمک از احزاب مذهبی به حالت تعلیق در آورد.

قومی Watan حزب Aftab Sherpao گفت که دولت فدرال باید اعلام تسکین بسته برای استان.

یک روز پیش بلاول بوتو تماس گرفت و رهبری سیاسی در سراسر پاکستان برای پیوستن به یک جلسه از APC از طریق لینک ویدئو. جلسه احضار شد به بحث در مورد اقدامات در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>