ویرجینیا سیاستمدار تیم با کنترل اسلحه مدافع به پرده 2021 کنترل اسلحه در دستور کار

در آوریل 10, خوار ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم امضا پنج قطعه از ضد قانون اسلحه به قانون است. کسانی که اقدامات جرم خصوصی فروش سلاح گرم جیره handgun فروش به یک ماه ایجاد یک “پرچم قرمز” تفنگ مصادره طرح مجازات اموال قربانیان جرم و جنایت است که موفق به عجله گزارش یک اسلحه گرم به سرقت رفته و محدود کردن چگونه ویرجینیا پدر و مادر ممکن است فروشگاه و معرفی فرزندان خود را به سلاح گرم. نرتهم ارسال دو قطعه از ضد قانون اسلحه به عقب از جمله قانون است که کارائی مناسب برای حمل و دولت سلاح گرم پیشدستی اساسنامه به مجمع عمومی با فرماندار اصلاحات. مجمع عمومی تصویب هر دو مورد از قانون در مارس 22.

به عنوان بد به عنوان این جلسه برای ویرجینیا تفنگ صاحبان آن می توانست بسیار بدتر است. مجمع عمومی نیست تصویب قانون پیشنهادی که ممنوع کرده اند و در برخی موارد مصادره معمولا متعلق به نیمه اتوماتیک سلاح گرم و مجلات و لوازم جانبی که نرتهم خواستار شدند. علاوه بر این متوسط اعضای حزب دموکرات مجلس سنا انجمن کمک به محدود کردن بررسی زمینه های قانونی برای فروش و خروج از صاحبان اسلحه رایگان برای وام و هدیه سلاح گرم به دوستان و خانواده خود را بدون دخالت دولت.

بدترین سناریو مورد اجتناب شد با تشکر از تلاش های بسیار نیرومند از NRA اعضا و دیگر تفنگ فعالان حقوق در سراسر کشورهای مشترک المنافع. بین محراب شهرستان جنبش که در حال حاضر را پوشش می دهد اکثریت قریب به اتفاق دولت NRA اعضای خود تماس قانونگذاران و ملاقات با آنها را در فرد و گسترده حقوق تفنگ تجمع در ژانویه 20 در ریچموند, ویرجینیا, صاحبان اسلحه را تبدیل به مدل برای چگونه پرشور مردمی جنبش می تواند تاثیر سیاست های دولت است.

که همان شور و شوق مورد نیاز خواهد بود برای رفتن به جلو.

در آوریل 19, پادکست انتقال ویرجینیا که توصیف خود را به عنوان “یک مرزی اخبار سیاسی-تفسیر پادکست در انتقال قدرت در ویرجینیا از قرمز به آبی” منتشر شد یک قسمت شامل وزیر امنیت عمومی برایان موران و لری هاس از ائتلاف برای متوقف کردن خشونت اسلحه (CSGV). ویرجینیا تفنگ طرفداران حقوق ممکن است به یاد داشته باشید هاس به عنوان یک آواز تشویق کننده برای دادستان کل علامت شاه ماهی را تا سال 2015 تلاش برای حذف متقابل برای 25 متحده راست-به-حمل اجازه می دهد. هاس مخالف سازش با قانون و سپس فرماندار sfmoma که معکوس شاه ماهی مانور با اعطای متقابل به همه دولت راست-به-حمل اجازه می دهد. دیرین تفنگ حامیان حقوق می دانید که CSGV است handgun ممنوعیت سازمان است که تا سال 1990 به عنوان شناخته شده بود و ائتلاف ملی به ممنوعیت اسلحه.

در پادکست هاس گذاشته کنترل اسلحه فعالان’ برنامه برای 2021 جلسه قانونی. هاس گفت: در مصاحبه “ما خواهید بود… یک زن و شوهر از مردم شوخی با من [وزیر مورن] یکی از آنها ‘لری ما رو هفت صورتحساب آنچه که ما می رویم به انجام در سال آینده؟’ آه من یک لیست بزرگ برای شما،” هاس ساخته شده روشن است که یک تجدید فشار به بان کی مون معمولا متعلق به نیمه اتوماتیک سلاح گرم و مجلات خود را در بالای کنترل اسلحه طرفداران’ دستور کار این ادعا که چنین موارد “هیچ جایی در جامعه مدنی است.” هاس همچنین اشاره کرد که گروه او در حال حاضر مشغول به کار با قانونگذاران برای تصویب ممنوعیت در سال آینده.

برای بخش موران ادعا کرد که معمولا متعلق به نیمه اتوماتیک سلاح گرم هستند محافظت نشده تحت متمم دوم قانون اساسی ایالات متحده. وزیر امور خارجه همچنین approvingly با اشاره به مریلند ممنوعیت معمولا متعلق به سلاح گرم.

ممنوعیت معمولا متعلق به نیمه اتوماتیک سلاح گرم و یا مجلات خود را خلاف قانون اساسی است. دیوان عالی ایالات متحده ساخته شده است روشن است که دولت نمی تواند این ممنوعیت سلاح گرم به عنوان آنها “در استفاده مشترک” برای مقاصد قانونی.

گرفته شده به تنهایی قاضی آنتونین اسکالیا نظر در هلر است که به اندازه کافی به دور از مورن نظرات. در تصمیم قاضی اسکالیا روشن ساخته است که انواع سلاح گرم محافظت شده توسط متمم دوم شامل کسانی که “در استفاده مشترک در زمان” را برای “مقاصد قانونی مانند دفاع از خود.”

این اسلحه صنعت تخمین زده است که آمریکایی ها خود را بیش از 17.5 میلیون تفنگ نیمه اتوماتیک. AR-15 است که محبوب ترین تفنگ در آمریکا و در نتیجه مسلم “در استفاده مشترک” و حفاظت شده توسط متمم دوم.

همه شک و تردید که آیا دیوان عالی کشور تصمیم گیری در هلر و مک دونالد مانع ممنوعیت معمولا متعلق به نیمه اتوماتیک سلاح گرم حل و فصل شد در 2015. که در سال قاضی اسکالیا پیوست عدالت توماس در مخالفت از انکار certiorari در فریدمن v. Highland Parkیک مورد مربوط به یک محلی ممنوعیت معمولا متعلق به نیمه اتوماتیک سلاح گرم است.

عدالت توماس توضیح داد

حدود پنج میلیون آمریکایی خود AR-سبک نیمه اتوماتیک تفنگ. اکثریت قریب به اتفاق شهروندان که خود و استفاده از چنین تفنگ انجام این کار برای مقاصد قانونی از جمله دفاع و تیراندازی هدف. در زیر ما سوابق این همه که مورد نیاز است برای شهروندان به حق تحت متمم دوم به نگه داشتن چنین سلاح.

جارو ممنوعیت اسلحه نیست هاس و تفنگ prohibitionist متحدان به دنبال برای به انجام رساندن در 2021. هاس همچنین گفت: پادکست که طرفداران کنترل اسلحه در حال کار بر روی اقدامات برای محدود کردن هر دو پنهان و باز کردن حمل به اصطلاح “ایمن سازی” قوانین و لایحه ای برای تصویب یک اسلحه گرم و طاقت فرسا اجازه به خرید کرد. در یک قطعا عقب حرکت هاس حتی به اشتراک گذاشته شده مورد علاقه خود را در حمله به ویرجینیا بازگشت از حقوق دادرسی به موجب آن جنایتکاران سابق که در پرداخت بدهی خود به جامعه هستند قادر به دست آوردن مجدد خود را از حقوق مدنی.

مورن و هاس مصاحبه روشن می سازد که دشمنان آزادی راضی نیست با تفنگ کنترل تصویب در ویرجینیا این سال است. بنابراین کشورهای مشترک المنافع تفنگ فعالان حقوق باید هوشیار باشند به منظور مبارزه با این تهدید دائمی به آزادی است. ویرجینیایی باید شروع به اطلاع رسانی به دوستان خود و عزیزان و دیگر افراد همفکر از ادامه تهدید صاحبان اسلحه در کشورهای مشترک المنافع. در این سال صاحبان اسلحه ثابت کرد که مصمم تلاش های مردمی می توانند با حفظ آزادی است. Virginian حقوق تفنگ حامیان باید همچنان به نمایشگاه همان سرسختی و عزم راسخ در سال به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de