خانواده ویرجینیا می بیند ماشین منحرف در مقابل آنها به پایان می رسد هدف قرار دادن کیسه های با $1 میلیون نفر در آنها را در حالی که رانندگی

یک خانواده در کارولین کانتی ویرجینیا رفت و برای یک درایو شنبه گذشته و به پایان رسید تا در حال اجرا بیش از کیسه های پر شده با یک میلیون دلار است.


امیلی Schantz گفت WTVR CBS 6 اخبار که آنها متوجه یک ماشین swerving در اطراف یک شی در جاده ها است. Schantz گفت: آنها را دیدم جسم یک کیسه و زده بود ماشین خود را در جاده ها است. دیدم خانواده یکی دیگر از کیسه های 15-فوت دور از یکی از اولین و تصمیم گرفت به آن را انتخاب کنید و آن را در خانه تفکر آن بود که در سطل زباله. (مرتبط: مرد شاخه وفل خانه کارمند برای گفتن او او نیاز به پوشیدن ماسک)

هنگامی که آنها به خانه آنها باز کیسه های برای پیدا کردن که آن را پر از پول است. داخل کیسه پلاستیکی وجود دارد baggies و آنها خطاب شد با چیزی که گفت پول خرک” Schantz گفت: به WTVR CBS 6 اخبار.

با توجه به عمده اسکات Moeser از کارولین اداره پلیس شهرستان بود که برای یک بانک و به نوعی سقوط یک کامیون ایمیل. “برای کسی که خیلی صادقانه و حاضر به دادن که تقریبا یک میلیون دلار آن را استثنایی در بخش خود گفت:” موزر به WTVR CBS 6 اخبار. “آنها دو پسر وجود دارد, بنابراین من قرار دادن چراغ برای آنها, اما ما افتخار می کنیم و آنها به نمایندگی از این شهرستان به خوبی توسط خیلی صادقانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de