ویروسی Encore: یکی دیگر از آنفولانزای خوکی فشار در چین این گزارش را تهدید می کند تبدیل به یک بیماری همه گیر

به عنوان جهان همچنان به مبارزه با کروناویروس دانشمندان شناسایی یک ویروس جدید آنفلوآنزا فشار است که می تواند ایجاد یک بیماری همه گیر — و آن را از چین می آید.

این ویروس از آخرین توسعه از آنفولانزای خوکی که آخرین آمار ایالات متحده در سال 2009. این ویروس جدید شده است به نام G4 EA H1N1 در حال حاضر انجام شده و با گذشت خوک و نیز آلوده کردن انسان بی سی گزارش روز سه شنبه. با این حال اعتقاد بر این است که ویروس در حال حاضر نمی توان گذشت از انسان به انسان است.

Commuters wear face masks to prevent the infection by the swine flu virus in while travelling aboard Mexico City's subway. (Ronaldo Schemidt/AFP via Getty Images)

مسافران پوشیدن ماسک برای جلوگیری از عفونت با ویروس آنفولانزای خوکی در حالی که رفت و آمد داخل شهر مکزیک مترو. (رونالدو Schemidt/خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر فشار با موفقیت جهش ژنتیکی به یک ویروس است که می تواند با گذشت انسان به انسان دیگر احتمال یک بیماری همه گیر است که می تواند رسیدن به جهانی نسبت به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

محققان توصیه می کنند در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم که همه کسانی که کار با خوک باید از نزدیک تحت نظارت برای بررسی پتانسیل گسترش این ویروس جدید است. (مرتبط: تهمت بزند بیش از اوباما انتقاد می گوید: آنفولانزای خوکی پاسخ بود یک ‘فاجعه’)

در حالی که این گونه جدید از آنفولانزای خوکی به شمار هیچ تهدید فوری سریع گسترش coronavirus است نشان داده شده که چگونه به سرعت جدا شده شیوع ویروسی می تواند تبدیل به یک بحران جهانی.

آن ناشناخته است اگر مردم دارای هیچ گونه ایمنی جدید آنفلوآنزای سویه های مختلف یادداشت و اضافه کرد که اگر چه موجود واکسن آنفولانزا هستند و به ظاهر ناتوان به آن را متوقف کند دانشمندان ممکن است قادر به انطباق با آنها به این بیماری است.

“در حال حاضر ما در حال پریشان با کروناویروس و به درستی. اما ما باید از دست ندهیم به طور بالقوه خطرناک ویروس های جدید” پروفسور Kin-چو چانگ از پادشاهی متحده ناتینگهام دانشگاه به بی بی سی گفت. “ما نباید آن را نادیده گرفت.”

چین این گزارش را نادیده گرفته مداوم شیوع کروناویروس در ابتدا و سرکوب مردم در تلاش برای صدای زنگ. یک مطالعه اخیر نشان داد که این بیماری ممکن است با فرار از کشور در اواخر تابستان و یا اوایل پاییز سال 2019 — ماه قبل از حزب کمونیست چین را با پذیرش از یک مشکل است.

چین را به طور رسمی شناسایی COVID-19 ویروس به سازمان بهداشت جهانی (WHO) تا دسامبر. 31, 2019 در حالی که اطلاعاتی ایالات متحده گفت: چین به شدت تحت-گزارش میزان مرگ و میر متحمل شده توسط این بیماری در اوایل بحران است.

جنوب چین صبح پست شواهدی از یک COVID-19 مورد به عنوان اوایل به عنوان Nov. 17, 2019.

A woman wearing protective gear adjusts her glasses in Wuhan, Hubei province, the epicentre of China's coronavirus disease (COVID-19) outbreak, March 30, 2020. REUTERS/Aly Song

یک زن با پوشیدن دنده محافظ تنظیم عینک او در ووهان هوبئی مرکز چین coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع مارس 30 سال 2020 است. رویترز/Aly آهنگ

چین رکورد برای شفافیت در آغاز و گسترش ویروس شده است به شدت انتقاد کرد. مقامات دهان بند, پزشکان, خبرچین و روزنامه نگارانی که اقدام به شکستن اخبار در مورد بیماری. (مرتبط: پیتر ناوارو می گوید چین استفاده می شود ‘چهار کشته’ برای حمله به امریکا از طریق Coronavirus همه گیر)

اگر چین تا به حال سرعت عمل خود برای مهار این بیماری ممکن است آن را کاهش جهانی انتقال ویروس به میزان 95% یک مطالعه به این نتیجه رسیدند.

مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس به تازگی رسید با بسیاری از آمریکایی ها یک بار دیگر ترس از عفونت به عنوان تعدادی از موارد به سرعت افزایش می یابد در چند متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>