نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد, مستند محدودیت در سند منجر به Rs1 میلیون جریمه

تخلف از هر گونه عمل و ذکر در coronavirus امداد اورژانس فرمان را در یک نتیجه خوب است. — Geo News/Screengrab از طریق اخبار

کراچی: افراد موجود در تخلف از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) و دیگر coronavirus مستند محدودیت شارژ خواهد شد جریمه Rs1 میلیون پس از دولت سند معرفی یک فرمان در چهار شنبه

این COVID-19 امداد اورژانس فرمان 2020 آمد به اثر پس از فرماندار سند عمران اسماعیل — که در اوایل این پیشنهاد را رد کرد — تصویب آن است.

با توجه به فرمان بود که تایید شده توسط کابینه استانی در تاریخ 27 آوریل نقض هر قانون ذکر شده در این فرمان را در یک نتیجه خوب است.

قبل از این جریمه برای نقض بیماری های عفونی عمل تومان 3,000.

شکست برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر خواهد بود همچنین برخورد با تحت همان فرمان آن را بخوانید.

متن فرمان آمده است که افسر مربوطه مورد نیاز خواهد بود برای دولت دلایل اعمال این جریمه در حالی که وجود خواهد داشت یک جداگانه جریمه برای نقض مکرر.

کراچی مناطق خرید مهر و موم شده

پلیس کراچی در روز چهارشنبه مهر شهر عمده بازار از جمله زینب بازار — بیش از مغازه داران’ عدم پایبندی به پروتکل های ایمنی برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

دو روز گذشته شاهد سراسیمگی از خریداران پرتاب احتیاط به باد و عجله برای به دست آوردن مقدار پی کالا با عید سریع نزدیک شدن است.

بیشتر بخوانید: دولت سند اجازه می دهد تا بازار به کار از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر

نه مغازه داران و مشتریان دیده می شد در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم از قبیل پوشیدن ماسک و استفاده از sanitisers غالبا. امروز با در نظر گرفتن این موارد نقض این شهر پلیس مهر و موم شده تمام بازارهای عمده خیلی به غم وغصه از مغازه داران که به دنبال به جلو به فروش اجناس خود را پس از دو ماه وقفه.

یک حمله توسط مقامات دولت منطقه انجام شد در شهر سدار منطقه و پس از آن زینب بازار و مدینه بازار شهر تعطیل شد.

علاوه بر زینب بازار, Victoria, بازار, بازار بین المللی, گل پلازا و Arham مرکز خرید نیز مهر و موم کردن.

با توجه به دستیار کمیسر Asma Batool از مغازه داران بودند نه با پوشیدن ماسک و دستکش و نه با استفاده از sanitisers.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im