‘ایجاد کرد جمهوری’ در رواج در غرب, با تشکر از COVID-19 وحشت

بیان اخبار سرویس

گواتی: ایجاد جمهوری هستند و در رواج در بخش هایی از شرق.

روستا پس از روستا در این منطقه با توسل به این ساز و قرار دادن موانع به حصار خود را از رمان coronavirus حامل از خارج. در این فرآیند مردم در خانه ماندن و محافظت از خود و دیگران است.

موانع قرار داده شده است تا سراسر روستاها در آسام مانیپور ناگالند و آروناچال پرادش. تا کنون شمال شرقی ثبت کرده است دو مثبت موارد در مانیپور و Mizoram اما وحشت گسترده است.

Hatkhola روستا در آسام را Baksa منطقه

“آن (مانع) مرا به یاد اجداد ما که صبر و محافظت از روستا خود را سنتی فورت افروزی دشمنان در سر شکار دوران” Sanen Pongen که رئیس Chuchuyimlang شورای روستا در Nagaland را Mokokchung منطقه گفت: New Indian Express.

او گفت: روستاییان نگه داشتن نسبت به اطمینان حاصل شود که “هیچ خارجی از جمله خود ما شهروندان مستقر در شهرهای مختلف و شهرستانها و یا خارج از کشور وارد روستای ما با ویروس مرگبار است.” او گفت: barricading ادامه خواهد داد تا این تهدید از این ویروس به طور کامل بیش از.

“معامله گران در Chuchuyimlang شهر را کالاهای اساسی از آسام. من یاد گرفتم دیروز (یکشنبه) که کامیون شد مجاز برای بارگذاری موارد در جرحت (در آسام). سهام در بازار ما خواهد اگزوز در 15 روز است. ما نگران هستند,” او گفت:.

در آروناچال شرق Siang منطقه, مردم محلی “قفل شده” چندین روستا با احداث موانع برای جلوگیری از ورود خارجی ها. هیچ کس مجاز به ورود و یا ترک روستاها. این عرفی خود و محدودیت است به نام “موتور یا pator سیستم” در Adi (قبیله) گویش.

Phungyar بلوک ستاد در مانیپور

به عنوان روستاییان تحمیل خود محدودیت فعالیت های عادی آمد به توقف سنگ زنی در روستاها. روستای مقامات تصویب دستورالعمل در محلی به نگه داشتن خانه و محیط اطراف تمیز….

Matung در Tamenglong منطقه یکی از مانیپور بسیاری از روستاها که در آن روستاییان قرار داده و تا جاده سنگر. مردم محلی در روز چهارشنبه اجازه نمی دهد یک تیم از مقامات بهداشت به تصویب از طریق ایجاد کرد با وجود اطلاعات قبلی در مورد دیدار خود با منطقه دادرس.

در دولت Kamjong منطقه تقریبا در تمام روستاها قرار داده اند تا موانع.

“همانطور که ما اصلا دسترسی مناسب به امکانات بهداشتی فقط ما باید برای مراقبت از خودمان است. اگر می شود یک فرد آلوده تمام روستا به پایان خواهد رسید” گفت: Yarmatai که رئیس جمهور Raizan دانش آموزان’ اتحادیه محلی دانشجويان بدن.

به طور مشابه, محلی نگه داشته Hatkhola روستا در آسام را Baksa منطقه خارج از محدوده برای خارجی ها.

“ما بسته اند تمام جاده های منتهی به Hatkhola برای جلوگیری از ورود COVID-19-افراد آلوده به روستا. ما درخواست تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت در طول مستند دوره” Dhrubajyoti داس یک روستایی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im