کهنه سرباز جنگ ویتنام بنفش قلب گیرنده اد McSorley در خود منعکس سربازی

اد McSorley یک کهنه سرباز جنگ ویتنام و بنفش قلب گیرنده در گفتگو با Daily Caller است سامانتا Renck در مورد خدمات خود را در ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی آمریکا روز استقلال و مشاوره برای نسل های آینده از آمریکایی ها است.

McSorley فارغ التحصیل از دبیرستان در سال 1967. یک سال بعد او حمل می شود به ویتنام پس از جلب در سپاه تفنگداران دریایی زمانی که او 17 سال داشت.

“من یکی از نه فرزند و مالی ما بودند از پشت هشت توپ” McSorley گفت. “من پدر خود را از دست داده است. اما در آن زمان در سال 1967 وجود دارد یک پیش نویس بنابراین شما تا به حال یک نظامی الزامی است. من نمی تواند استطاعت ، من چهار خواهر و برادر بزرگتر به علاوه چهار [جوان] — من وسط نه. من تحت فشار قرار دادند مادرم به من گفت: ‘اگر من کمک طلب کردن در اینجا در تابستان ’67 درست بعد از دبیرستان من سرویس پرداخت برای کالج تحت G. I. لایحه و من انجام من نظامی الزامی است.'”

در طول McSorley آموزش او ملاقات یک مرد به نام رابرت لیهی که بعدها تبدیل به بهترین دوست خود.

“باب و من از زمینه های مشابه. او یکی از چهار پسر” McSorley گفت. “پدر او یک افسر پلیس در نیویورک است. یک طبقه کارگر ، او یک ورزشکار خوب و بسیار خوش تیپ و واقعا پایین به زمین و بسیار خنده دار است.”

پس از آموزش McSorley و Leahy فرستاده شد به ویتنام با هم.

“از 13 از ما همه ما رو از هم جدا شده اما تنها باب و من به پایان رسید تا در شرکت من است که من با شرکت 3 گردان 9 تفنگداران دریایی.”

یک گروهبان پرسید McSorley اگر او می تواند نوع و سپس به او این فرصت را برای خدمت به عنوان یک افسر معاون اداری که McSorley گفت: “اساسا من cakewalk.” اما او نمی خواست به ترک دوستان خود را.

“وجود دارد 2 برای ما؟” McSorley خواسته بالا گروهبان. “و او گفت:” نه شما یا در کاروان یا شما با من.’ و من گفت: “من نمی روم باب.’ بنابراین به جنگل رفتیم.”

McSorley به ضرب گلوله کشته شد در طول روز سوم در ویتنام است.

“باب و من می خواهم به اشتراک گذاری سوراخ با هم. ما همان آتش تیم” McSorley گفت. “من می پوشند سازمان دیده بان خود را از آنجا که ما می خواهم حفاری سوراخ در شب. من می پوشند و ما می خواهم که چهار ساعت در چهار ساعت ، ما برای رفتن به کالج با هم. او به من ثابت با برخی از دختر خود را. نه متری تمام.”

McSorley افزود: “اگر نیست آن را برای باب من خواهد بود مرده در حال حاضر.”

“هنگامی که ما بودند در این درگیری که نبود یک درگیری آن بود که عمده نبرد” McSorley گفت. “ما فقط نمی دانستم چگونه آن را تا 30 سال بعد زمانی که من خواندن یک کتاب. آن را به نام نبرد برای Dong Ha. این بزرگترین تعامل بین ویتنام شمالی و نیروهای ایالات متحده در کل جنگ است.”

McSorley و شرکت او مشغول شد واحد رسید و “ما در استقرار سریع به بیرون بروید و آنها را نجات.”

“من نقطه تیم برای ‘شرکت من.’ وجود دارد سه شرکت که قرار بود برای دیدار با دشمن” او گفت:. “من دوم از نقطه از این پسر جیمز کریستی میلر. به عنوان درگیری باز, James کشته شد و دو بچه پشت سر من بودند killled. همانطور که برای برخی از دلیل من جان سالم به در برد. من نمی رسید اما من به آمار زمین بلافاصله تفکر جیمز freaked به دلیل آتش سنگین. من crawled شده به بدن خود – او مرده بود.”

McSorley در آنجا ماند برای بعد از چند ساعت از بازگشت آتش هنگامی که جت در نهایت وارد صحنه شدند.

“من میخواستم بدونم که جایی که آنها بودند و آنها ارائه پشتیبانی هوایی نزدیک با انداختن بمب آتشزا,” او گفت:. “به آنها کاهش یافته و بمب آتشزا به بمب آتشزا بود نزدیک بود آن را سرقت و من از نفس است. پس از آن بود ، اما من در زمان این فرصت برای اجرای چون دشمن بود که اطراف من خواهد اردک و من قادر به عقب بر گردیم.”

به عنوان McSorley جستجو برای ایمنی او در بر داشت یکی دیگر از دریایی که به ضرب گلوله کشته شد ، McSorley انداخت او بیش از شانه خود را و شروع به رفتن. اما در حال حاضر آن را در شب و او عصبی در مورد گرفتن شات مردان خود را.

“فقط به عنوان من آن را از طریق محیط خمپاره آمد و شروع به باد همه ، من دمیده است.”

McSorley بعد متوجه شدم که 42 تفنگداران دریایی بودند که در جنگ و ارتش ویتنام شمالی به سمت چپ 139 مرده در اطراف و موقعیت خود را.

“من تا به حال بیش از 400 فشنگ و من تقریبا از مهمات چون زمانی که من دوخته بود پایین. اگر من صرف شب وجود دارد در تلاش برای دزدکی حرکت کردن از من ترسیده بودم یا رفتن به ضرب گلوله کشته و یا فقط کسی که شکاف گلو من. این فقط طبیعت از آنچه ما انجام شد,” او گفت:.

McSorley نیز منعکس شده در آنچه در آن بود به خانه بازگشت و به امریکا و در طول زمان از سیاسی و ناآرامی اجتماعی مشاوره برای نسل های آینده از آمریکایی ها و بیشتر. (مرتبط: تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: Mat بهترین)

تماشا کنید:

اشتراک!

چک کردن بیشتر از “تجلیل آمریکایی قهرمانان” سری:

تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: آنا پولینا لونا

تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: Gretchen اسمیت

تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: Julio رسس

تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: نیکلاس ایروینگ

تجلیل از فداکاری های آمریکایی قهرمانان: Tim کندی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de