فیلم: شورش در سراسر پورتلند منجر به آتش که در داخل مجموعه پلیس ساختمان اتحادیه افسران تطبیق با معترضان در دادگاه

پرتلند سنگ. — شورش در پورتلند ادامه داد: شنبه شب با یکی منجر به یک آتش سوزی که در داخل مجموعه یک اتحادیه پلیس ساختمان و دیگری در ادامه به هدف فدرال دادگاه است.

پورتلند دیده است بیش از 50 روز از اعتراضات و شورش و شنبه ثابت می شود هیچ تفاوتی ندارد. Daily Caller خبرنگاران شد و در صحنه که در آن معترضان کردن مربع با ماموران پس از پاره کردن نرده و استفاده از آن برای مانع شدن فدرال دادگاه است.

در همین حال یکی دیگر از شورش در شهر منجر به این اداره در مقر اتحادیه شکسته و به طور خلاصه روشن در آتش, به گفته پلیس.

خارج از علامت O. هتفیلد ایالات متحده دادگاه صدها نفر از معترضان جمع شده بودند و بلافاصله شروع به از بین بردن نرده های اطراف پارک و دادگاه است که تا به حال ساخته شده توسط افسران. معترضان سنگر ساختمان و شروع به طعنه زدن ماموران با کوبیدن بر در و دیوار و فریاد آنها را به خارج آمده.

کوچک دعوا درگرفت بین کسانی که می خواستند برای ادامه تخریب شمشیربازی و یک گروه کوچک در تلاش برای جلوگیری از تخریب بیشتر است.

تماشا کنید:

در همان زمان اداره پلیس اعلام کرد یک شورش چند مایل دور پس از پورتلند پلیس انجمن (PPA) شمال پورتلند دفاتر سنگر و شکسته. یک آتش سوزی شد که در داخل ساختمان و ماموران پاسخ داد: با توجه به گزارش. پورتلند اداره پلیس اعلام کرد که آتش را در مدت کوتاهی پس از آن که آنها قادر به برقراری “نظم در محله.”

تماشا کنید:

در حالی که شورش پراکنده یکی پشت در دادگاه به قوت خود باقی ماند. ماموران وارد کمی قبل از نیمه شب و مستقر گاز اشک آور اسپری فلفل و بیشتر در تلاش برای متفرق کردن جمعیت و حذف موانع از ساختمان.

تظاهر کنندگان عقب نشینی کردند اما به سرعت پس از بازگشت افسران چپ و قرار دادن موانع بازگشت تا در برابر دادگاه است. برخی در میان جمعیت ادامه داد: به اسپری رنگ ساختمان, در حالی که دیگران در دیوار و در ادامه به طعنه زدن کردند. (مرتبط: “همه ما باید وطن پرست’: کهنه آویزان پرچم آمریکا در پورتلند دادگاه)

تماشا کنید:

به عنوان شب عینک, جمعیت نازک و کوچک آتش سوزی شد در اطراف پارک و آتش بازی راه اندازی شد خاموش در طول اوایل صبح روز یکشنبه اما افسران بازگشت نیست که در آن زمان.

معلوم نیست زمانی که افسران را به عقب می آیند اما از صبح روز یکشنبه حداقل برخی از نرده در اطراف پارک به نظر می رسد قرار داده شده است تا دوباره با توجه به تماس گیرنده خبرنگاران بر روی زمین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de