تصویری: KP وزیر موجب اقتدار فواد چودری برای سیلی تلویزیون لنگر

اسلام آباد: یک کلیپ ویدئویی ظاهر شده که در خیبر پختونخوا وزیر محمود خان شنیده می شود ستایش فدرال وزیر علوم و فناوری و فواد چودری برای انجام یک “کار بزرگ” توسط آن زمان که قطراتش تلویزیون لنگر مباشر Lucman.

هر چند Lucman بود به نام خان روشن است که مرجع بود که به او به عنوان چودری تا به حال سیلی به او طی یک درگیری بین دو ماه گذشته است.

توضیح داد که چرا او پس چودری شنیده است و گفت: “آقا این چیزی است که باید انجام دهید ؟ فقط به خاطر رتبه بندی شما [Lucman] می گویند که شما در اختیار انجمن های من. من به او گفتم شما نمی [به نظر میرسد] باید هر خانواده [که شما در مورد مراقبت از]…” او می گوید: قبل از این ویدئو به پایان می رسد به طور ناگهانی.

فواد تا به حال تا به حال یک درگیری فیزیکی با تلویزیون لنگر ماه گذشته در یک رویداد عروسی.

وزیر فدرال تا به حال پس از آن صحبت در مورد این حادثه با نق گفت که او تا به حال آمار Lucman برای ساخت نامناسب اتهامات در مورد او و Infinite ستاره Hareem شاه.

فواد تا به حال در دفاع از اقدامات خود گفت: “من نمی خواهد تحمل حملات شخصی علیه خودم. ما همه انسان هستند و واکنش نشان می دهند زمانی که به کسی می سازد اتهامات کاذب از این طبیعت است.”

وزیر نیز با رد این اتهام که او درگیر در هر راه را با Hareem شاه به عنوان تلویزیون لنگر پیشنهاد کرده بود. او گفت که او تا به حال هرگز ملاقات Tik Tok مشهور است.

چودری نیز مورد انتقاد هر دو Lucman و سامی ابراهیم — یکی دیگر از تلویزیون لنگر او سیلی زودتر — گفت: آنها نمی شد و روزنامه نگاران.

“هر روزنامه نگار بدن محکوم اعمال من? آیا پنجاب اتحادیه روزنامه نگاران می گویند هر چیزی در مورد آن ؟ این [سامی ابراهیم و مباشر Lucman] در اتفاقی روزنامه نگاران — آنها هیچ ربطی به روزنامه نگاری,” او گفت:.

وزیر فدرال تا به حال ادعا کرد که این اولین بار نیست که Lucman وارد اتهامات کاذب و بدخیم شخصیت کسی برای دریافت نظرات خود را در کانال یوتیوب.

وزیر متهم Lucman از هدف قرار دادن PTI رهبران شاه محمود قریشی و Zartaj گل وزیر در گذشته با اتهامات کاذب به عنوان به خوبی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im