به نظر می رسد فیلم برای نشان دادن معترضان راه اندازی آجر شیشه ای در پلیس در خارج از کاخ سفید

ایالات متحده در پارک پلیس با تظاهر کنندگان در میدان لافایت در خارج از کاخ سفید در اواخر ماه مه با توجه به فیلم.

وزارت کشور منتشر شد این فیلم با عنوان “ما پارک پلیس حمله در اعتراض های خشونت آمیز در پارک لافایت” در روز چهارشنبه. تظاهرات اتفاق می افتد شده است در پی مرگ جورج فلوید درگذشت مه 25 در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

تماشا کنید:

“این ویدئو را نشان می دهد آشوبگران پرتاب آجر و شیشه و بطری و دیگر حملات در برابر مأموران اجرای قانون” یک بیانیه منتشر شده توسط وزارت کشور گفت. “بیش از 60 ما پارک افسران پلیس مجروح شده اند و پس از این اعتراضات آغاز شده در برخی بیمارستان بستری نیاز به جراحی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت از طریق لافایت مربع در تاریخ 1 ژوئن برای بازدید از کلیسای جان که تعیین شده بود در آتش سوزی و تخریب در شب قبل از. ایالات متحده در پارک پلیس متهم به استفاده از گاز اشک آور بر مسالمت آمیز معترضان به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن راه به کلیسا. (مرتبط: Daily Caller خبرنگار شلبی Talcott حمله احاطه شده توسط معترضان. پلیس او را بکشد به ایمنی دستبند او)

“در ژوئن 1, USPP افسران و دیگر کمک شرکای اجرای قانون عامل تحت فرمان USPP نیست استفاده از گاز اشک آور و یا Skat پوسته به این منطقه در پارک لافایت. پس از آن حصار نصب شد” اقدام آمریکا پارک رئیس پلیس گرگوری T. موناهان گفت: در ژوئن 13 , بیانیه.

او افزود: “این عملیات به منطقه امن و نصب نرده — که تا به حال بحث شده است به عنوان اوایل به عنوان دو روز قبل — به طور کامل صرف نظر از رئیس جمهور بعد از حرکت از کاخ سفید و نادانسته به ایالات متحده آمریکا, پارک پلیس.”

معترضان اقدام به راه اندازی “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” در لافایت مربع در روز دوشنبه اما موفق به انجام این کار. Daily Caller خبرنگار شلبی Talcott احاطه شده بود و حمله در طول اعتراض.

وزارت کشور و ایالات متحده پارک پلیس نمی پاسخ به یک درخواست برای اضافی در نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im