• Pro-زندگی گروه های تحسین رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روشن جمعه که تبعیض جنسی را شامل نمی شود سقط جنین وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی و پوشش.
  • تحت نهایی قانون وزارت بهداشت و خدمات انسانی را به بازگشت به دولت را تفسیر تبعیض جنسی “با توجه به ساده معنی کلمه” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”
  • “HHS احترام به کرامت هر انسان و به ما نشان داده اند که در پاسخ ما به همه گیر ما به شدت حمایت و اجرای حقوق مدنی از همه به حد کمال مجاز قوانین ما به عنوان تصویب شده توسط کنگره” این سازمان اعلام کرد.

Pro-زندگی گروه های تحسین برگ برنده دولت روشن جمعه که تبعیض جنسی را شامل نمی شود سقط جنین وقتی که می آید به مراقبت های بهداشتی و پوشش.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی اعلام شده در جمعه مطبوعاتی که HHS حال نهایی یک قاعده روشن زبان اطراف تبعیض جنسی اجرا شده توسط رئیس جمهور سابق دولت باراک اوباما.

“HHS احترام به کرامت هر انسان و به ما نشان داده اند که در پاسخ ما به همه گیر ما به شدت حمایت و اجرای حقوق مدنی از همه به حد کمال مجاز قوانین ما به عنوان تصویب شده توسط کنگره گفت:” راجر سورینو مدیر دفتر حقوق مدنی در HHS. “ما در حال تزلزل در تعهد ما برای اجرای حقوق مدنی در بهداشت و درمان.”

در سال 2016 با توجه به HHS اوباما تعریف تبعیض جنسی شامل سقط جنین و هویت تعریف شده به عنوان “یک حس داخلی جنسیتی که ممکن است مرد و زن نه و یا ترکیبی از مرد و زن.”

تحت حکومت نهایی HHS را به دولت تفسیر تبعیض جنسی “با توجه به ساده معنی کلمه” sex “را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی” به HHS آزادی مطبوعات اعلام کرد. دولت اوباما 2016 قانون “کاهش یافته است به رسمیت شناختن گرایش جنسی به عنوان یک محافظت رده زیر ACA و HHS را ترک خواهد کرد که قضاوت نخورده است.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفته است که این شکایت برای سرنگونی این حکومت است. نه ACLU و نه والدین در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر از the Daily Caller, اخبار بنیاد.

این قانون نیز بالابر حدود 2.9 میلیارد دلار در بی قانونی بار خاموش پشت آمریکایی HHS اشاره کرد با حذف حکم برای “اشخاص برای ارسال به بیماران و مشتریان بیش از حد اطلاع و taglines’ درج در 15 یا بیشتر زبان های خارجی تقریبا در هر مراقبت های بهداشتی و بیمه پستی.”

Pro-زندگی گروه های تحسین حاکم در اظهارات بعد از ظهر جمعه ضمن تشکر از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حفاظت از متولد نشده و به صورت ایستاده با تفاسیر سنتی از جنس. (مرتبط: اینجا چه جو بایدن تکامل یافته در سقط جنین به عنوان او تلاش برای تبدیل شدن به رئیس جمهور)

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی است اصلاح خطرناک Obamacare حکومت است که تحریف بخش های کلیدی از قانون به ضرر هر دو حرفه ای پزشکی و بیماران گفت:” مری بث Waddell ارشد قانونی دستیار برای شورای پژوهش خانواده در یک بیانیه ارائه شده به DCNF.

او ادامه داد: “این قانون نهایی امروز کمک می کند تا محافظت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از اینکه مجبور به شرکت در انجام خدمات است که قابل ملاحظه ای را نقض وجدان خود و کمک به حفاظت از بیماران خود را.”

“خانواده شورای پژوهشی به طور کامل پشتیبانی از این تجدید نظر به اطمینان حاصل شود Obamacare استفاده نمی شود به عنوان یک وسیله نقلیه برای پیشبرد فراجنسیتی یا سقط جنین سیاست” Waddell گفت.

رئیس جمهور ایالات متحده, Donald J. Trump لبخند در طول دولت از آدرس اتحادیه در اتاق ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان 30 ژانویه 2018 در واشنگتن, DC. (عکس برنده McNamee/گتی ایماژ)

هر آمریکایی باید تحسین برگ برنده دولت را به تجدید نظر در بخش 1557, سیاست, مشاور کاتولیک Association, Dr. Grazie پوزو کریستی گفت DCNF.

“جلوگیری از ‘تبعیض بر اساس جنسیت’ در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که زنان تحت درمان همتراز با مردان” کریستی گفت. “تغییر تعریف جنسیت به معنی “هویت” و شامل دسترسی نامحدود به سقط جنین را محافظت آسیب پذیر است.”

اگر این قانون تا به حال روشن شده است آن را “غیر ممکن” را برای پزشکان به کاهش به انجام “اخلاقی مشکل ساز روش (مانند اواخر دوره سقط جنین) و تجربی و آنهایی که خطرناک (مانند حذف از اندام سالم از بیماران جوان با gender dysphoria),” کریستی اضافه شده است.

Susan B. Anthony لیست جمهور Marjorie Dannenfelser تصریح کرد: این سازمان باور است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “بیشترین طرفدار زندگی رئیس جمهور ملت ما تا کنون دیده ام.” (مربوط به: ‘من می خواهم همان درمان برابر’: بایدن مدعی تارا Reade, اشک, به, رسانه, زنان, گروه, سیاستمداران دموکرات)

“امروز او تحویل یکی دیگر از پیروزی مهم برای وجدان در امریکا است. سقط جنین است نه مراقبت های بهداشتی و هرگز نباید اجباری توسط دولت” Dannenfelser گفت. “اوباما/بایدن دولت به دنبال گسترش سقط جنین در هر نوبت و حتی تلاش برای تفسیر مجدد قانون فدرال به تعریف سقط جنین به عنوان یک حقوق مدنی.”

او ادامه داد: “پس از خدمت در دولت اوباما جو بایدن نمایش در سقط جنین تبدیل شده اند و حتی بیشتر شدید, به عنوان او در حال حاضر پشتیبانی از مالیات دهندگان به پرداخت هزینه برای سقط جنین در تقاضا — حتی رحم, سقط جنین در اواخر مدت.”

“ما از رئیس جمهور تهمت و منشی آذر به صورت ایستاده بصورتی پایدار و محکم در کنار اکثریت آمریکایی ها که رد مالیات دهندگان بودجه از سقط جنین و برای این اقدام صورت گرفته امروز به رول اوباما/بایدن دوران حمله به وجدان,” او اضافه شده است.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im