ویکتور دیویس هانسون: بحث سالانه آگوست ما بر سر بمب های

در این ماه، هفتاد و پنجمین سالگرد رها کردن دو بمب اتمی در ژاپن، در هیروشیما در ۶ اوت و ناکازاکی در ۹ اوت برگزار می شود.

هر ساله آمریکایی ها در مورد کاستی های اخلاقی ما بحث می کنند که تنها ملتی هستند که از سلاح اتمی در جنگ استفاده کرده اند.

با توجه به انقلاب فرهنگی کنونی که مجسمه ها را برمی دارد، نام نهادها را بازمی نامد، جنگ ظاهراً نادرست سیاسی و جنگ دستمزدی را بر گذشته آمریکا لغو می کند، ما حملات متعددی را در تصمیم رئیس جمهور دموکرات هری ترومن برای استفاده از دو سلاح وحشتناک می شنویم.

اما چه جایگزین که ترومن مواجه بود او بمب که رسوب موافقت ژاپن برای تسلیم کمتر از یک هفته پس از بمباران Nagasaki و به طور رسمی در سپتامبر 2 کاهش یافته بود؟

یک، ترومن می توانست به دولت نظامی زخمی ژاپن اجازه دهد که کشتار را متوقف کند و در قدرت باقی بماند. اما ژاپنی ها از سال ۱۹۳۱ بیش از ۱۰ میلیون غیرنظامی چینی را کشته اند و شاید ۴ تا ۵ میلیون نفر دیگر از جزیره داران اقیانوس آرام، آسیای جنوب شرقی و اعضای نیروهای متفقین از سال ۱۹۴۰.

تنها یک جنگ طلبی نه تسلیم بدون قید و شرط به این معنی بود که جنگ اقیانوس آرام بی هوده جنگیده شده بود. دولت فاشیستی ژاپن احتمالا ً در چند سال دیگر دوباره جمع می شد تا دوباره آن را با شرایط مطلوب تری امتحان کند.

دو، ترومن می توانست استفاده از بمب های جدید را به تعویق بیانداخته و در طول سال بعد به ژاپن حمله کند. قرار بود حمله برنامه ریزی شده در نوامبر ۱۹۴۵ در جزیره کیوشو آغاز شود و در اوایل سال ۱۹۴۶ به جزیره اصلی هونوشو گسترش می یابد. با این حال ژاپن میلیون ها سرباز در خانه با استحکامات، هواپیماها و توپخانه ها داشت، که منتظر حمله بودند.

جنگ در ژاپن می تواند حمام خون قبل از سه ماه در اوکیناوا، که به طور رسمی به پایان رسید فقط شش هفته قبل از هیروشیما، مانند بازی کودک ساخته شده است. فاجعه در اوکیناوا هزینه 50،000 تلفات ایالات متحده و 32 کشتی — بدترین تلفات نبرد نیروی دریایی آمریکا در جنگ متحمل شده است. بیش از ۲۵۰۰۰۰ اوکیناوا و سربازان ژاپنی نیز کشته شدند.

فقط خیابان مبارزه برای بازپس گیری Manilla در فیلیپین در اوایل 1945 هزینه یک چهارم میلیون فیلیپینی، متفقین و ژاپنی زندگی می کند.

سه، ایالات متحده می توانست در استفاده از بمب برگزار شد، به تعویق انداختن تهاجم و به سادگی نگه داشته بمباران ژاپن با ناوگان عظیم خود را از بمب افکن B-29. هواپیماها به زودی با هزاران بمب افکن آمریکایی و بریتانیایی دیگر که از پایان جنگ جهانی دوم در اروپا آزاد شده بودند تقویت می شدند.

ناپالمیدتوکیو تا به حال جان صد هزار نفر را گرفته بود. با ناوگان عظیم بمب افکن جدید متفقین از 5000 یا بیشتر هواپیمابر بر اساس اوکیناوا در نزدیکی، تعداد کشته های ژاپنی ها به نزدیک یک میلیون نفر افزایش یافت.

چهار، ایالات متحده ممکن است طناب بازی – a – dope، ایستادو پایین و اجازه ارتش سرخ شوروی تازی چین، کره و ژاپن خود را – در همان مد که روس ها ماه پیش از آن جذب شرق آلمان، بالکان و شرق اروپا بود.

اما اشغال کره شمالی توسط شوروی تنها در سال ۱۹۵۰ منجر به جنگ بیشتر شد. اگر شوروی ها بیشتر سرزمین های اشغال شده توسط ژاپن را در دست می گرفت، به احتمال زیاد، تمامت خواه کمونیست ی و درگیری به وجود می امد، بدون هیچ شانسی برای ژاپن پس از جنگ آزاد و دموکراتیک.

پنج، ترومن می توانست بمب تظاهراتی یا دو بمب در خلیج توکیو پرتاب کند تا در صورت ادامه جنگ به دولت ژاپن از نابودی قطعی کشورشان هشدار دهد.

اما هیچ تضمینی وجود نداشت که سلاح های رمان، به ویژه بمب آزمایش نشدهٔ پُلوتونیوم، کار کنند. بمب یا انفجار غیر قابل توجه در دریا ممکن است فقط ژاپنی ها را برای ادامه جنگ جسور کرده باشد.

به احتمال زیاد در ماه اوت فقط سه بمب آماده شده بود. تا چه زمانی بیشتر در دسترس باشد، مشخص نبود. بنابراین نگرانی های واقعی به وجود آمد که ژاپنی ممکن است بی تاثیر, چشم پوشی از هشدار و سوار شدن از حملات آینده به امید بمب های اضافی چند باقی مانده بود.

در منطق ظالمانه جنگ وجودی، نشان دادن به جای استفاده از سلاح جدید می تواند به دومردد خودراتدار جنگ اوراتیک که به عنوان ضعف ی که به عنوان ضعف ی که به عنوان دستکاری می شود منتقل کند تا به عنوان شکوه و شکوه به تقابل.

تا اوت ۱۹۴۵، شش سال پس از آغاز جنگ جهانی دوم در اروپا، در این جنگ، در این جنگ، در سال ۱۹۴۵، در این جنگ، در سال ۱۹۴۵، در ۱۰ میلیون کشته شده توسط ارتش ژاپن، ۷۰ میلیون کشته شدند. میلیون ها نفر دیگر در سراسر آسیا و چین به دلیل تخریب و قحطی از ژاپن آزاد شده اند – نظامی وحشیانه که توسط میلیون ها کارگر ماهر صنعتی غیرنظامی توانمند شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>