معاون رئیس جمهور مایک پنس و همسرش تست منفی برای Coronavirus

معاون رئیس جمهور مایک پنس و دوم خانم کارن پنس در هر دو آزمایش منفی برای coronavirus شنبه تقریبا یک روز پس از VP کارمند آزمایش مثبت برای این بیماری است.

پنس اعلام کرد او و همسرش خواهد بود با در نظر گرفتن آزمون از شنبه بعد از ظهر با وجود گفت: نه او و نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تماس با کارمند. رئیس جمهور تهمت بود تست شده و پاک پیش از آن در ماه مارس پس از رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro بازدید کاپیتول با دبیر مطبوعاتی که بعد از تست مثبت است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن Admin درخواست اقتدار به ممنوعیت اخراج میان Coronavirus)

“خوشحال به گزارش که COVID-19 نتایج آزمون برگشتم منفی برای هر دو معاون رئیس جمهور مایک پنس و دوم خانم کارن پنس” معاون مطبوعاتی وزیر کتی میلر اعلام کرد در توییتر.

پنس نتایج به عنوان یک تسکین پس از کنگره بن McAdams یوتا و کنگره ماریو دیاز-Balart فلوریدا آزمایش مثبت برای این ویروس این هفته است.

تست آمد و به عنوان خواهان و دموکرات ها در سنای آمریکا همچنان به مذاکره بیش از $1 تریلیون بسته محرک درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تقویت اقتصاد است. (مرتبط با: گزارش های اطلاعاتی هشدار داد از بیماری همه گیر کوروناویروس قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت آن را در زمان به طور جدی)

در صورت تصویب این لایحه را به 1200 دلار چک را به هر کسی که باعث می شود کمتر از 75000 دلار در سال است. مقدار خواهد بود کاهش 5 دلار برای هر 100 دلار یک فرد باعث می شود بیش از $75,000 مرز است. کودکان نیز دریافت $500.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im