بسیار مهربان’: Ahmaud Arbery را توصیف دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن

مادر Ahmaud Arbery گزارش شرح داده شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “بسیار دریافت” و “بسیار مهربان” در طول خود در کاخ سفید جلسه روز سه شنبه.

واندا کوپر-جونز یکی از چندین دعوت شده برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از او امضا فرمان اجرایی در برخورد با این مسئله است.

دیگر شرکت کنندگان شامل “بستگان Botham ژان تگزاس مرد به ضرب گلوله در خانه اش توسط یک افسر پلیس است که زندگی در همان ساختمان; Atatiana, Jefferson, کشته شدن پلیس نامیده می شدند به خانه او; و Antwon رز یک نوجوان کشته شده توسط یک پیتسبورگ افسر پلیس” the Atlanta Journal-Constitution گزارش شده است.

Arbery ضرب گلوله کشته شد توسط دو مرد سفید در حالی که آهسته دویدن در نزدیکی نیوبرانزویک گرجستان در ماه فوریه است.

هر چند Arbery کشته شد توسط پلیس و دادستان محلی که در ابتدا توصیه می شود بدون هزینه برای خود ادعا قاتلان recused خود را از این مورد است.

با تکیه بر گزارش همکار Paulina Smolinski, CBS News کاخ سفید روزنامه نگار Fin گومز توییتی که کوپر-جونز در توصیف دیدار با رئیس جمهور به عنوان “بسیار احساسی است.” (مربوط به: ‘آن را حذف مسابقه از معادله’: Greg Gutfeld جزئیات ‘ایده وحشتناک’ برای از بین بردن درک از نژادپرستی در پلیس)

“من فکر می کنم رئیس جمهور بود دریافت” وی در این گزارش گفت:. “او بسیار مهربان است. او اطمینان هر یک از اعضای خانواده که ما خواهد بود و باید انتظار تغییر دهید.”

“بسیاری از این خانواده ها از دست عزیزان خود را در حوادث مرگبار تعامل با پلیس” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: با توجه به AJC. “به همه صدمه زدن به خانواده من می خواهم شما بدانید که همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را. عزیزان شما نمی خواهد که جان بیهوده است. ما یک ملت ما اندوهگین و ما التیام با هم.”

رئیس جمهور را خواستار ممنوعیت در سراسر کشور در پلیس با استفاده از chokeholds و افزایش بودجه برای مشخص آموزش پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im