ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در flyovers متوقف به عنوان Amphan نزدیک کلکته

توسط سرپرستان

کلکته: همه پلها و بالا دالان شد بسته به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در کلکته در نمای نزدیک ‘بسیار سنگین طوفان بهداشت حرفه ای’ Amphan رود به ریزش زمین در جایی بین شرق Midnapore را Digha و Hatiya جزیره در بنگلادش روز چهارشنبه. این ریزش زمین است که انتظار می رود بین بعد از ظهر و شب.

منابع پلیس گفت که تمام پلها شده است موانع با گارد ریل. حرکت وسایل نقلیه به حالت تعلیق در آمد در AJC بوز, Maa و پارک خیابان پلها در دولت سرمایه است.

چند منطقه بنگال غربی آغاز شده تجربه بادهای قوی و بارش باران و به عنوان Amphan (تلفظ به عنوان UM-جناس) با نزدیک شدن نزدیک به دولت ساحلی کمربند در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

بارش شدید باران آغاز شده و در مناطق مانند Namkhana, Frazerganj Sagar جزیره Kakdwip در کلکته مجاور جنوبی با 24 Parganas منطقه و شرق Midnapore ساحلی بخشی Digha و هالدیا.

بادهای قوی با باران های سنگین در حال حاضر آغاز شده در جنوب بنگال مناطق از صبح به عنوان طوفان بهداشت حرفه ای در حال حاضر می گذارد 120-کیلومتری جنوب-جنوب شرقی پردیپ در اوریسا 90-متر در جنوب Digha و 190 کیلومتر از مرکز ایالت کلکته.

ملاقات اداره منابع گفت که آن را ویران می تواند در مناطق ساحلی شرق Midnapore جنوبی با 24 Parganas و شمال با 24 Parganas. علاوه بر این طوفان ممکن است باعث آسیب های سنگین در جنوب بنگال مناطق مانند غرب Midnapore, مورشیدبد, Howrah, Hooghly, کلکته به عنوان به خوبی.

آهن شرق (ER) منابع گفت که خروج از 02301 هوره-دهلی نو AC خاص بیان شده است لغو در نظر cyclone Amphan در روز چهارشنبه. به طور مشابه 02302 دهلی نو-هوره AC خاص بیان on May 21 نیز باقی خواهد ماند لغو شد.

West Bengal مدیریت بحران مقامات در حال نگه داشتن یک بسته دیده بان در این وضعیت است. یک اتاق کنترل باز شده است و در دولت دبیرخانه Nabanno.

وزیر Mamata نوری نیز با تشکیل یک نیروی پیشگام توسط دولت دبیر کل Rajiva سینها است که نظارت امداد و نجات در عملیات طوفان Amphan.

حداقل هفت ملی در واکنش به این فاجعه نیروی (NDRF) تیم مستقر شده اند در شش West Bengal مناطق از جمله شرق Midnapore, West Midnapore جنوبی با 24 Parganas, North 24-Parganas, Hooghly و هوره.

حداقل 12 NDRF تیم نیز در نگهداری شارژ به عنوان سیکلون طوفان است به احتمال زیاد به ضربه بخش زیادی از مناطق ساحلی با “بسیار سنگین و بارش”.

علاوه بر این, West Bengal, یک اخطار نیز صادر شده برای اوریسا هند و مگالایا تا پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im