واتیکان باز می شود تا پاپ دوازدهم archives ارائه بینش پاپ هولوکاست سکوت


شهر واتیکان: مورخان خواهد شروع به درک بیشتر در مورد پیوس دوازدهم سکوت در طول نازی نابودی یهودیان در هولوکاست به عنوان واتیکان به آنها اجازه دسترسی به آرشیو ترین در جهان ستیز پاپ در روز دوشنبه.

بیش از 200 محققان کاربردی برای اجازه به حل و فصل یک مطالعات واتیکان پاپ Archives شروع به پدیده هنگامی آشکار شد بیش از میلیون ها نامه ها و اسناد واتیکان نگه داشته بود تحت قفل و کلید.

این لحظه تاریخی بود که قبل از دهه جنجال و بحث در مورد اینکه چرا پاپ که رهبری کلیسای کاتولیک از سال 1939 تا زمان مرگ او در سال 1958 هرگز صحبت کردن در مورد کشتار شش میلیون یهودی در اردوگاه های کار اجباری نازی ها در سراسر اروپا است.

“کلیسا این است که ترس از تاریخ” فرانسیس اعلام کرد که او تصمیم گرفت برای باز کردن یک Vaticans دردناک ترین لحظات جهان موشکافی از یک سال پیش.

“برای میلیون ها نفر از مردم کاتولیک و یهودی این آرشیو عظیم انسانی علاقه” سوزان براون-فلمینگ بین المللی برنامه های مدیر در موزه یادبود هولوکاست در واشنگتن به خبرگزاری فرانسه گفت.

سال کار

واتیکان برای اولین بار منتشر ملزومات پوشش هولوکاست چهار دهه پیش 11-حجم کار گردآوری توسط چهار یسوعیان کشیش.

اما برخی از قطعات مهم هنوز مفقود هستند مانند پاپ در پاسخ به یادداشت ها و نامه ها — از جمله کسانی که در مورد نازی ها وحشت.

این unsealed archives علاوه بر این پوشش پس از جنگ جهانی دوم دوران است که در آن نویسندگان سانسور شده بودند و برخی از کشیش hounded برای مظنون به کمونیست همدردی.

محقق آلمانی Sascha Hinkel یکی از کسانی که به دست آورده اند دسترسی به گنجینه ای از طریق ماه های تابستان.

“این یک فرصت بزرگ” گفت: Hinkel که یکی از محققان به کمک تاریخ مذهبی محقق هوبرت گرگ, یک کارشناس پیوس دوازدهم و نازی ها.

Hinkel فکر می کند آن را به محققان حدود پنج سال برای پاسخ به پرسش های اصلی اگر چه تمام کوهی از اسناد و مدارک در دسترس برای اولین بار “را اشغال مورخان برای حداقل 20 سال”.

واتیکان تمرکز بر شفافیت بود و همواره چند روز پیش با حضور خبرنگاران و دوربین های پناهگاه مرکزی بایگانی — رسما شناخته شده به عنوان “راز بایگانی” تا زمانی که به تازگی به عنوان سال گذشته است.

85 کیلومتر (50 مایل) وب قفسه گرد و خاکی شامل یک بخش اختصاص داده شده به پیوس دوازدهم حفاظت شده پشت قفل فلزی دروازه.

در این مراسم اسقف اعظم Sargio Pagano مرکزی archives’ مدیر در زمان برخی از پاره جزوات.

آنها نقشه ها و نامه ها از کودکان آلمانی ضمن تشکر از پاپ برای ارسال آنها را برای اولین بار و همدلی هدیه در سال 1948.

‘محصول از وقت خود را’

نگه داشته و محدود به واتیکان توسط نازی ها و سپس ایتالیایی فاشیست پیوس دوازدهم بود که یک آلمانی زبان ایتالیایی اشراف زاده که شاهد ظهور هیتلر در حالی که ارسال شده به عنوان مقدس سفیر در آلمان برای 12 سال است.

بایگانی بدهد مورخان فرصتی برای درک بهتر پیوس دوازدهم را سکوت که برخی نظر به عنوان نابخشودنی.

توجه داشته باشید که دیگران کلیسا هنوز هم ذخیره حدود 4000 یهودی را از مرگ حتمی با پنهان کردن آنها را در خود روم موسسات — و که او تا به حال به ماندن خنثی برای بهتر سپر کاتولیک از آشکار ویرانی.

این اسناد و مدارک در نهایت حل و فصل بحث ؟

مورخان در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه کمتر از خاص.

پیوس دوازدهم “هرگز صدای خود را و من شک دارم که این اسناد را در تضاد با این زمینه گفت:” ایتالیایی مورخ آنا Foa ، characterising سبک خود را به عنوان “بسیار دیپلماتیک و سنتی”.

“در طول جنگ او فکر کرد که وظیفه خود را به صرفه جویی در زندگی می کند اما نه برای محکوم کردن ایدئولوژی” گفت: Foa.

“پیوس دوازدهم محصول زمان خود است. او به خصوص ضد یهودی اما او حاضر به رد ضد یهودی تاریخچه کلیسا.”

در حالی که باز کردن آرشیو واتیکان نیز به نظر می رسد به بستن بحث از پیوس دوازدهم را تبرک — اولین گام نسبت به روز پیش با حمایت آلمان متولد پاپ بندیکت شانزدهم در سال 2009.

این ایده باعث اعتراض از گروه یهودی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>