Varavara رائو را قوم و خویش نوشتن به حقوق بشر پنل به دنبال به روز رسانی در بهداشت و درمان از بیمارستان

توسط اکسپرس سرویس خبری

بمبئی: اعضای خانواده از شاعر و فعال VV رائو که برای درمان COVID-19 در Nanavati بیمارستان در اینجا نوشته شده است, به ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) اصرار آن را به طور مستقیم مسئولين بيمارستان به روز رسانی آنها به طور منظم در وضعیت سلامت.

81-سال رائو متهم در الگار Parishad مورد و تسلیم شد در Taloja زندان پس از سال 2018 است. اعضای خانواده رائو از جمله همسر و دختران درخواست کمیسیون حقوق بشر فوری مداخله در این موضوع و فوری جهت به بیمارستان و زندان دولت به ارائه شفاف و رسمی به روز رسانی در رائو وضعیت سلامت و خط از درمان هر شش ساعت به آنها.

“ما باید دسترسی به اطلاعات و بیمار با توجه به قانون و اخلاق پزشکی. ما همچنین می خواهیم NHRC مستقیم به مقامات مربوطه اجازه می دهد تا اعضای خانواده به حضور در در او از او گزارش شده است که در یک موقعیت برای انجام هر کاری بر روی خود را” در این نامه اعلام کرد.

پس از این بخشنامه توسط NHRC آنها گفت رائو بود که با ارائه بهترین درمان ممکن است در یک مشهور فوق تخصص بیمارستان توسط ماهاراشترا دولت در آن هزینه. اما در حال حاضر آنها رد شده است اطلاعات اولیه در سلامت خود و تنها اطلاعات رسمی ارائه شده به خانواده بود که او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

آنها همچنین گفتند که این خانواده داده نشده بود و یا بیمارستان و یا مقامات زندان مورد مغزي کشف او به محض ورود در Nanavati بیمارستان. “ما یاد گرفتیم در مورد آن تنها از دوستان در رسانه ها و جامعه مدنی. رائو بهداشت و درمان تبدیل شده است و این موضوع از حدس و گمان با هیچ مقام رسمی یا شفاف اطلاعات از مسئولين بيمارستان است که باعث اضطراب شدید به کل خانواده است. ما معتقدیم که سلامت به روز رسانی بر روی یک فرد قضایی زندان باید با خانواده اش. انکار سلامت به طور منظم به روز رسانی به خانواده است نه تنها خلاف قانون اساسی است اما بی رحمانه و غیر انسانی عمل” می خواند این نامه است.

“این خانواده را به روال دریافت به روز رسانی در مورد وضعیت پزشکی بیمار هیچ درمان است که او تحت و خطرات در مورد همان. نگه داشتن ما در تاریکی در مورد رائو پزشکی وضعیت نقض آشکار NHRC بخشنامه گفت:” اعضای خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>