ونکوور زن ارائه می شود کودک در حالی که در کما به علت Coronavirus

یک زن باردار از ونکوور که تست مثبت برای coronavirus تحویل یک نوزاد در حالی که در پزشکی ناشی از کما پورتلند NBC وابسته KGW گزارش شده است.

آنجلا Primachenko یک درمانگر تنفسی شروع به احساس بیمار مارس 22. در 33 هفته و با هیچ زمینه مسائل مربوط به سلامت او تصمیم به گرفتن تست شده برای coronavirus زیر یک تب با توجه به KGW.

Primachenko را دوقلو, خواهر, اوکسانا Luiten گفت: خواهر او در ابتدا فکر می کردم این فقط آلرژی کردم ولی آزمایش چند روز بعد از احتیاط به دلیل مداوم ویروس گسترش یافته است.

“دو روز بعد از آن یک تب بود و او مانند” من باردار هستم و با تاج رفتن در اطراف من فقط برای رفتن به بیمارستان به خودم تست,'” Luiten گفت: با توجه به KGW.

Primachenko تست شد مارس 24 و دریافت تست مثبت دو روز بعد. او بستری در بیمارستانکه در آن او قرار داده شده در واحد مراقبت های ویژه با ونتيلاتور. او در حال تبدیل شدن به ضعیفتر در مارس 29, بنابراین پزشکان قرار می گیرد و او را در پزشکی ناشی از کما به طوری که او می تواند با استفاده از هر اونس از قدرت به مبارزه با ویروس پزشکان خانواده گفت که با توجه به KGW. (مرتبط: به روز شده در برآورد پیش بینی کاهش نیاز به تخت بیمارستان پنکه در همه گیر اوج)

در حالی که هنوز در حالت اغما او تحویل نوزاد خود را در تاریخ 1 آوریل.

“ریه ها او را بیشتر فضا و تمام مواد مغذی را به او می آیند و آنها می تواند تلنگر او را در شکم و ریه ها می تواند پاک کردن” Luiten گفت. “نوزاد در NICU در حال حاضر تا زمانی که او می تواند مدفوع خود و خوردن را بر خود; سپس آنها را ارسال او با پدر است.”

Primachenko و نوزاد آزمایش منفی برای این ویروس اما وضعیت او بدتر شده و پس از تولد فرزند.

یکشنبه شب “او شروع به بدتر” خواهرش گفت: با توجه به KGW دوشنبه بعد از ظهر. “آنها در زمان یک x-ray از ریه ها خود را و آنها را انجام نمی دهد خوب است.”

Nurse Canan Emcan shows a test kit for coronavirus samples at the isolation ward of the Uniklinikum Essen university hospital in Essen, western Germany, on March 9, 2020. - The number of coronavirus cases in Germany has passed 1,000, official data from the Robert Koch Institute disease control centre showed. (Photo by INA FASSBENDER / AFP) (Photo by INA FASSBENDER/AFP via Getty Images)

پرستار, Canan Emcan نشان می دهد یک کیت تست برای coronavirus نمونه در انزوا بخش Uniklinikum اسن بیمارستان دانشگاه در اسن غربی آلمان است. (عکس توسط قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER / AFP) (عکس توسط قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER/خبرگزاری گتی ایماژ)

بعد از آن روز این خانواده با دریافت این خبر که Primachenko وضعیت بود بهبود و او می تواند گرفته شده از یک دستگاه تنفس مصنوعی. او به زودی تنفس در خود و برقراری ارتباط با دیگران است.

“من نمی دانم چه چیز دیگری به آن را از طریق بدون ایمان. ایمان برای شفا و ایمان به زندگی پس از مرگ است. ایمان برای آن همه” Luiten گفت KGW.

Luiten همچنین یک هشدار است که خواهرش به او گفت درست قبل از قرار می گیرد در کما.

“او یک چیز می گویند. او مانند ” مردم به مصرف این جدی اما من از نوع کاش آنها را انجام داد. این است که واقعا جدی است. این یک شوخی نیست. این است که خود را به طور متوسط آنفولانزا. این خیلی بدتر است.’ این که او چه گفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de