Uttrakhand: دانشجویان آفریقایی حمله در لب به لب الاغ پردیس مقامات بالا در میان هشت برگزار شد

توسط PTI

هریدور: هشت نفر از جمله مدیر و معاون مدیر عامل شرکت رورکی موسسه فن آوری (RIT) در نظر گرفته شده است به بازداشت در ارتباط با اتهام حمله به دو آفریقایی دانشجویان در محوطه دانشگاه به تازگی یک افسر ارشد پلیس گفت: روز جمعه.

لب به لب الاغ مدیر Parag Jain آن معاون مدیر عامل شرکت Shrikant و شش ماموران امنیتی Yogesh, Khushiram Sonu, Ashish, Lalit و Munendra Chauhan گرفته شده اند را بازداشت در ارتباط با این حادثه صورت گرفت که روز چهارشنبه دایره افسر منگلور Abhay سینگ گفت.

آنها مورد بازجویی قرار گفت.

هر چند تحقیقات هنوز در جریان آفریقایی دانش آموزان گفته می شود ضرب و شتم توسط ماموران امنیتی زمانی که آنها وارد بحث با آنها پس از متوقف شدن از خروج از دانشگاه سینگ گفت.

این دانش آموزان که در لب به لب الاغ خوابگاه نمی شد خود را به پرداخت هزینه ها و مدیریت ظاهرا تصمیم به محدود کردن جنبش خود را برای سوار شدن فشار بر آنها برای روشن شدن حق خود, او گفت:.

دو دانش آموزانی که صدمات پایدار در حمله هستند بستری شده در یک بیمارستان در این نزدیکی هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>