Uttarakhand با استفاده از ‘شبح’ روستاهای پوری منطقه به عنوان COVID-19 قرنطینه مراکز

توسط PTI

دهرادون: خانه رها شده در پوری منطقه ‘شبح’ روستاها به طوری که آنها تبدیل شده اند پس از خالی ساکنان خود را به سمت چپ آنها را اثبات مفید برای دولت است که آنها را تبدیل به مراکز قرنطینه برای بازگشت مهاجران در droves به Uttarakhand.

“از نظر هجوم عظیمی از مردم که از خارج از کشور سودمند از خانه رها شده در حاشیه خالی از سکنه روستاها بسیار زیاد می شود,” BDO از Rikhnikhal بلوک در پوری منطقه SP Thapliyal گفت.

فقیر زیرساخت شرایط دشوار زندگی و عدم اشتغال شده اند ذکر شده به عنوان دلایل مهاجرت جمعی از مردم محلی از جمله روستاهای است که دروغ خالی برای سال در حال حاضر.

همچنین به عنوان خوانده شده| مانیپور نگا ایجاد کرد ایجاد قرنطینه کلبه برای عودت

بی سرپرست خانه های تحت قفل حلق آویز استفاده می شود برای این منظور به عنوان ساختمان مدرسه یا panchayat bhawans که در آن مهاجران قرار است به قرنطینه می شود و در درجه اول گاهی واقع در بخش مرکزی روستا که در آن با قرار دادن عودت ممکن است ساکنان محلی بیشتر در معرض خطر عفونت است.

حداقل 576 مهاجران شده اند قرنطینه در خانه رها شده در پوری منطقه که دارای بالاترین تعداد شبح روستاها در دولت در 186, Thapliyal گفت. مهاجران از خارج در حال mandatorily قرنطینه برای 14 روز توسط دولت یا در خانه یا در مراکز راه اندازی برای این هدف به عنوان یک اقدام احتیاطی.

خانه ها تمیز بودن تا sanitised و تبدیل به عنوان قرنطینه مراکز علاوه بر panchayat bhawans و ساختمان مدرسه که در آن نیز مهاجران در حال تهدید این مقام گفت.

با بازگشت تعداد زیادی از مهاجران در میان مداوم COVID-19 ناشی مستند از خارج از دولت و کمبود مکان برای قرنطینه آنها را رها خانه ها استفاده می شود به عنوان قرنطینه امکانات, او گفت:.

بسیاری از مهاجران در حال بازگشت به روستاهای خود را پس از چند دهه و خانه های اجدادی خود را یا کاملا تخریب یا ویران.

آنها در حال نگه داشته و در panchayat bhawans و ساختمان مدرسه عمدتا اما در برخی موارد اگر تعداد عودت بالا و یا محل مرکز قرنطینه مناسب نیست این مهاجران هستند که به شبح روستا پس از حصول اطمینان از مناسب sanitisation اقدامات این مقام گفت.

منطقه دفتر اطلاعات گفت که در مجموع 19,846 مهاجران رسیده بود 1,049 گرم panchayats از پوری تا مارس 13 و هجوم همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de