Uttarakhand پلیس بررسی سفر تاریخچه از اعضای جماعت, مهر, کل روستا در هریدور

بیان اخبار سرویس

دهرادون: در ادامه پیشنهاد خود را به قرنطینه Tablighi Jamaat کاربرانی که بازگشت از دهلی Uttarakhand پلیس در حال بررسی سفر تاریخچه ده ها تن از آنها را در یک روستا در هریدور منطقه.

Ashok Kumar اضافی مدیر کل نظم و قانون Uttarakhand پلیس گفت: “98 نفر شناسایی شده اند و با یک سفر سابقه که فرستاده شده است به یک مرکز قرنطینه در حالی که تمام روستا از Gaindikhata در هریدور منطقه توصیه شده است به خود شده است.”

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

Saroj Naithani, افسر ارشد پزشکی از هریدور گفت جدید هند اکسپرس “ما همچنین انجام نمونه برداری از پنج نفر نشان داد که علائم سرفه و سرما. هنگامی که نتایج آزمون در آمده ما می توانید تصمیم بگیرید که البته بیشتر از عمل است.”

در ضمن 8 که پلیس شناسایی سه Covid-19 مثبت جماعت پیروان قرنطینه می شوند و دولت در اداره پلیس اعلام کرد یک جایزه 20 ، 000 تومان برای این تیم است.

گزارش همچنین آمده است که این جماعت پیروان که قرنطینه در دون بیمارستان و فضاهای دیگر هستند و نه پیروی از هنجارها.

39 نفر نگه داشته شده است در یک مرکز قرنطینه در Suddhowala Dehradun و چهار در دون بیمارستان.

یک کارگر بهداشت از دون بیمارستان در خواست نامش فاش نشود گفت: “آنها اغلب حاضر به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن و خوردن نشستن و ارائه namaz در گروه. آنها همچنین حفظ تف لکه های تصادفی. این رفتار خطرناک است برای همه است.”

سه آزمایش مثبت برای Covid-19 در Udham Singh نگر منطقه در اواخر روز پنج شنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش از افراد آلوده به 10.

هر سه با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin در دهلی نو.

آنها دستگیر شدند و در Udham Singh نگر منطقه در روز دوشنبه در حالی که آنها پنهان شده بودند در حمل و نقل کامیون حامل سبزیجات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>