Uttarakhand bigwigs قادر به استفاده از MLALAD بودجه

بیان اخبار سرویس

دهرادون: Uttarakhand”s سیاسی bigwigs مانند وزیر Trivendra سینگ Rawat, کابینه وزیر و سخنگوی دولت مادان Kaushik و رهبر مخالفان ایندیرا Hridayesh نشده اند به طور کامل قادر به استفاده از خود را MLA بودجه برای توسعه پروژه ها در این, به زودی به پایان سال مالی نشان داد یک RTI پرس و جو.

وزیر کابینه مادان Kaushik (60% بودجه unutilised), کنگره, دولت, رئیس جمهور ganem (54% unutilised) و رئیس سابق Uttarakhand مجلس Govind سینگ Kunjwal (59% unspent) در میان 17 رهبرانی که قادر به استفاده از حتی نیمی از MLA محلی منطقه توسعه (MLALAD) بودجه.

BJP MLA Yatishwaranand (روستایی هریدور) شانس بهترین در میان MLAs به عنوان او موفق به استفاده از 78 درصد از صندوق اختصاص داده. کنگره Harish سینگ Dhami (Dharchula) آمد و در پایین با بیش از 70 درصد از MLALAD بودجه دروغ بیکار تا کنون.تحت MLALAD طرح در Uttarakhand هر قانونگذار می شود `3.75 cr برای انجام توسعه این نسخهها کار در مونتاژ حوزه در یک سال مالی است.

“استفاده از وجوه شامل فرایند پیچیده که شامل بسیاری از مراحل. گاهی اوقات با توجه به این فرایند تصویب و انتشار بودجه با تاخیر دریافت کنید. توسعه اولویت ما است. ما متعهد به دولت را به ارتفاعات جدید,” Kaushik گفت: در پاسخ به پرسش مربوط به بودجه استفاده نشده. هفتاد و یک MLAs از Uttarkhand مجلس اختصاص داده شد `798.75 کرور از مالی سال 2017-2018 تا دسامبر جاری مالی سال 2019-2020 — که `317.58 کرور دروغ است unspent.

تقریبا تمام MLAs Uttarakhand قادر به خود را صرف بودجه اختصاص داده شده به طور کامل می گوید: پاسخ به RTI پرس و جو از فعالان Nadimuddin. داده ها با دادن اطلاعات تا دسامبر 2019 ارائه شده توسط دولت در توسعه روستایی بخش. “نمایندگان باید تلاش ها برای استفاده از منابع مالی برای توسعه در راه بهتر است. کار خود و وظیفه است که نسبت به بهبود از مردم که آیا آن است که برای ارائه به توسعه و یا افزایش کیفیت زندگی خود را از طریق فریم قوانین گفت:” کشیپور مبتنی بر فعال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر