اوتار پرادش دبیرخانه تبدیل به مرکز فساد: پریانکا گاندی

توسط سرپرستان

دهلی نو: کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra کنگره در مورد یوگی Adityanath دولت در اوتار پرادش برای عملکرد آن گفت که دولت دبیرخانه تبدیل به یک مرکز فساد در دولت است.

در یک صدای جیر جیر پریانکا گاندی گفت: “در دولت, دبیرخانه تبدیل به مرکز فساد و کلاهبرداری در دامپروری گروه در معرض سیستم.”

“در دولت دبیرخانه فساد در جریان بوده است. هستند وزیر و وزیران از آن آگاه نیست? پس از آن وجود دارد یک علامت سوال در دولت عملکرد” اضافه شده پریانکا گاندی.

او اظهار کرد: تا به ویژه نیروی کار (STF) بازداشت هفت نفر از جمله دبیر خصوصی از یک وزیر از دولت برای فریب مردم امیدوار به جایزه آنها قرارداد.

این STF گفت: 14 نفر از جمله برخی از روزنامه نگاران و کارکنان Vidhan Sabha دبیرخانه درگیر شدند در فریب یک ایندور-بر اساس معامله گر Manjit سینگ Bhatia, برای تامین علوفه قرارداد. Bhatia گفته بود فریب خورده تومان 9.72 کرور توسط conmen.

این STF رسمی گفت: خانه گارد و راننده و دیگر کارکنان کمک Ashish Rai در گمراه شاکی و تهیه Rs 9.72 کرور با وعده به ارائه قرارداد.

متهم به حال دسترسی آسان به دبیرخانه و حتی با استفاده از یک اتاق وجود دارد به عنوان دفتر خود را ساخته شده است که مردم بر این باورند که آنها قادر به اعطای قراردادهای دولتی.

این STF رسمی گفت: آنها سعی کردند به تهدید شاکی زمانی که او خواستار پول خود را به عقب. متهم کردم اکبرپور کیفری به موضوع تهدید به Bhatia.

یک شاه تسلیم شد در برابر متهم در Hazratganj ایستگاه پلیس در شنبه شب هنگامی که شاکی بدخشان پیدا شد درست طی مرحله بررسی است.

آنها رزرو شده اند به اتهام تقلب و جعل کیفری نقض اعتماد جعل هویت و توطئه جنایی و همچنین به عنوان پیشگیری از فساد عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de