بیان اخبار سرویس

لکنو: در عمده سرکوب این اوتار پرادش بازداشت 108 اعضای این جبهه از هند (PFI) در طول چهار روز گذشته از سراسر کشور را به اتهام دخالت در تحریک به خشونت در جریان تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون (CAA).

تعامل با رسانه ها در صبح روز دوشنبه اضافی دبیر کل (ACS), صفحه اصلی, Awanish کومار Awasthi گفت جزوات برابر کا نیز کشف و ضبط از در اختیار داشتن چهار PFI مردان بازداشت شده از مظفرنگر شناسایی به عنوان فرمان نفیس, Idrish و Mursaleen.

“آخرین دستگیری در علاوه بر این به 25 قبل از آن ساخته شده” گفت: ACS. او اشاره کرد که PFI تاسیس شد در تاریخ 22 نوامبر 2006 پس از اعمال ممنوعیت SIMI.

Flanked توسط تازه مسح موقت مدیر کل تا پلیس HC Awasthi اضافی دبیر کل ادعا کرد که این فقط آغاز از بین بردن. “ما را به ریشه های این سازمان است. یک کاوشگر نیز در مورد معاملات مالی از PFI در بالا. ما در تماس با مرکزی کاوشگر سازمان ها و به اشتراک گذاری اطلاعات با آنها” او گفت:.

همانطور که در بالا DGP های PFI فعال در سراسر 13 منطقه اوتار پرادش. از 108 دستگیر ویژه رانندگی در چهار روز گذشته شامل 14 از لکنو سه از سیتپور, 21 از مرتا نه از Ghaziabad شش از Muzzafarnagar هفت از شمالی, 4 از بیجنر, 20 از بنارس پنج از
کانپور 16 از بہرائچ و هر یک از گندا Jaunpur و هاپور.

در طول این تحقیقات مشارکت در تامین مالی از تظاهرات خشونت آمیز بود و همچنین بریدن گفت: DGP Awasthi. “آنها شده بود جمع آوری پول برای مدتی به تحریک خشونت در جریان تظاهرات” او اضافه شده است.

از مقامات پلیس همچنین ادعا کرد که PFI رهبری گفته بود گرفتن بودجه از کارشناسی ارشد خود را بر اساس در کارناتاکا و تامیل نادو. کسانی که مستقر در جنوب هند متحده شد بنا به گزارش دریافت بودجه برای ایجاد مشکل در هند از طریق ISI از سراسر مرز به گفته یک مقام ارشد پلیس. این PFI
اعضای کارگردانی به استفاده از پول به ترتیب جمعیت زیادی در طول anti-کا تظاهرات و نیز دریافت مواد.

در دسامبر 2019 در اوتار پرادش پلیس به دنبال ممنوعیت PFI پس از آن همدستی مشکوک شد, در ایالت, تظاهرات خشونت آمیز در برابر اصلاح قانون تابعیت.

پیش از این اجرای مدیریت (ED) گزارش کرده بود نشان داد عظیم PFI دست به تحریک به خشونت توسط اوباش مسلمان در سراسر اوتار پرادش است. آن را نیز نشان داد معاملات چند به 73 حساب های بانکی به ارزش 120 تومان کرور.

پس از آن تا DGP OP سینگ نوشته بود به اتحادیه, صفحه اصلی, وزارت, به دنبال ممنوعیت PFI پس از آن, Uttar Pradesh سر وسیم احمد و 16 نفر دیگر بازداشت شدند به اتهام متفکر خشونت در پایتخت کشور در جریان ناآرامی های کا تظاهرات در دسامبر 19-20.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de