اوتار پرادش دولت اعلام تجدید نظر تخلیه سیاست برای COVID-19 بيمار

بیان اخبار سرویس

لکنو: پس از اجازه می دهد صفحه اصلی قرنطینه تسهیلات به صورت بدون علامت COVID-19 بيمار در اوتار پرادش دولت در بخش بهداشت و درمان صادر شده تجدید نظر در سیاست برای تخلیه بهبود بیماران.

تجدید نظر در سیاست باعث می شود آن را اجباری برای پزشکان به اطمینان حاصل شود که هیچ بیمار هیچ نشانه ای از عفونت خود را به سطح اشباع اکسیژن (حتی با حمایت) است که 94 درصد و آنها را تجربه نکرده تب در سه روز قبل از تخلیه.

حضور پزشکان را به قفسه سینه با اشعه X از بيماران قبل از ترخيص در حالی که تلفن همراه خود را و لباس و دمپایی و غیره. خواهد بود به درستی sanitised. این سیاست باعث می شود آن را روشن است که اگر بيمار بهبود پس از درمان علائم از COVID-19 دوباره ظرف 14 روز پس از ترخيص از بيمارستان آنها خواهد بود و ثبت نام به عنوان یک مورد جدید یک بار دیگر.

با توجه به اضافی رئیس, وزیر, بهداشت, Amit موهان پراساد تمام بیماران بدون علامت در صفحه اصلی قرنطینه باید معطوف به یک COVID بیمارستان اگر آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای ظرف مدت 10 روز از خانه انزوا. بیمارانی که نشان ندهید هر گونه علائم در عرض 10 روز از خانه جداسازی در نظر گرفته خواهد شد به عنوان “بهبود” اما آنها هنوز هم باید در قرنطینه به مدت هفت روز بیشتر.

Coronavirus بیماران با علائم خفیف بستری COVID بیمارستان مرخص خواهد شد تنها در صورتی آنها را نشان نمی دهد هر گونه علائم پس از 10 روز از شروع درمان و پس از تست مناسب. حتی پس از مرخص شدن آنها را ملزم به رعایت یک هفته طولانی انزوا در خانه. بیماران با علائم خفیف تست خواهد شد از طریق TruNat ماشین آلات هشت روز پس از اولین تست و اگر آنها تست منفی و سپس آنها ارسال خواهد شد به صفحه اصلی قرنطینه به مدت هفت روز.

در ضمن بیمارانی که نسبتا علامتی خواهد بود بستری در سطح 2 و سطح 3 COVID بیمارستان. بیمارانی که نیاز به اکسیژن دارند شرکت مرضی شرایط و یا نیاز به یک پشتیبانی خواهد کرد به یک اختصاص داده شده COVID بیمارستان.

نمونه های از این بیماران فرستاده خواهد شد برای تست آزمایشگاهی در 12 روز بعد از اولین تست. آنها نیز محدود به خانه قرنطینه از هفت روز حتی بعد از تست منفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>