اوتار پرادش ایجاد حداکثر اشتغال برای مهاجران

توسط سرپرستان

لکنو: اوتار پرادش پدید آمده است به عنوان بزرگترین کمک کننده به ایجاد اشتغال در کشور است. دولت تضمین اشتغال به بیش از 57 لاخ کارگران ماهر است که در حال حاضر درگیر در پروژه های مختلف تحت MGNREGS.

با 57.2 لاخ افراد درگیر در یک یا دیگر پروژه اوتار پرادش ساختگی راجستان برای رسیدن به مقام اول توسط مشارکت 18 درصد از کل اشتغال در کشور تحت این طرح است.

راجستان رتبه دوم با ارائه 17 درصد اشتغال و دادن شغل به 53.45 لاخ کارگران است. آندرا پرادش کمک 12 درصد با 36.58 لاخ کارگران در حالی که غرب بنگال و Madhya Pradesh به کار گرفته اند هشت درصد کارگران است.

اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Avanish Awasthi گفت: “در اوایل راجستان بود و جلوتر از ما, اما روز یکشنبه, Uttar Pradesh را اشغال کرده است ، در زیر جهت از وزیر یوگی Adityanath دولت ایجاد کرده است 8.08 کرور مرد روز. او خواسته است دولت برای ایجاد یکی دیگر از 10 لاخ مرد روز, و ما در حال کار به سمت این هدف است.”

خلقت انسان-روز محاسبه شده است از آوریل 21, تاریخ از آن دولت شروع توزیع از کارت های تحت MGNREGS.

با بیش از 32 لاخ مهاجران و خانواده های آنها و بازگشت به دولت در مستند دولت است که به دنبال به جلو به ایجاد اشتغال کافی برای حفظ نیروی کار در دولت است.

دیگر از MGNREGS طرح راههای دیگر که دولت در نظر دارد برای ایجاد اشتغال شامل کار در MSMEs ساخت و ساز و بخش های صنعتی.

یوگی Adityanath دولت امضا تفاهم نامه با صنعت مختلف بدن برای ایجاد 11 لاخ شغل در یک سال است.

“به عنوان کار ساخت و ساز است مجموعه ای برای به دست آوردن شتاب در دولت فرصت های بیشتری باز خواهد شد تا در این بخش است. در حال حاضر 3,083 پروژه به ارزش تومان 41,750 کرور در حال عملیاتی تحت PWD که در آن 41,468 کارگران شاغل” Awasthi گفت.

او گفت: یکی دیگر از 54 پروژه های کاربردی تحت ساخت و ساز و طراحی خدمات جال Nigam که در آن 6,584 مردم مشغول به کار بودند.

حداقل 3,711 کارگران شاغل در 128 پروژه های تحت AMRUT طرح در حالی که 9,916 مردم در حال کار در 444 پروژه های در حال اجرا توسط مسکن هیئت مدیره و توسعه قدرت.

بیش از چند هفته گذشته 22,26,254 کارگران رسیده اند, Uttar Pradesh تا کنون توسط 1,649 قطار. یک قطار هر رسیده از دولت ماهاراشترا و کارناتاکا در روز دوشنبه.

“تا تنظیم, قطار ویژه به کشتی آجر کوره کارگران از کشورهای دیگر به مکان های مادری خود به عنوان کوره خواهد شد عملیات در طول فصل باران های موسمی. حداقل 14 قطار شده اند اداره می شود در حالی که نه بیشتر انجام شده مسافران به Jharkhand, Odisha و چتیسگر در روز دوشنبه. یکی دیگر از 20 در حال برنامه ریزی به عمل در آمدن روز” Awasthi گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de