ناو یو اس اس تئودور روزولت را به بازگشت به دریا با وجود شیوع در هیئت مدیره

یو اس اس تئودور روزولت است به بازگشت به دریا در این هفته پس از نزدیک به دو ماه از برخورد با یک شیوع کروناویروس در هیئت مدیره.

این هواپیما حامل است که انتظار می رود برای شروع سفر خود را در عرض چند روز و به احتمال زیاد انجام عملیات نیروی دریایی در اقیانوس آرام قبل از بازگشت به سن دیگو آسوشیتد پرس گزارش. سروان. کارلوس Sardiello گفت: در مصاحبه ای که روز شنبه کشتی نخواهد بود قایقرانی با تمام خدمه آن ترک حدود 1,800 ملوانان در ساحل باقی می ماند در قرنطینه.

روزولت بوده و در کانون توجه اخیرا با توجه به شیوع کروناویروس رخ داده است که در هیئت مدیره در اواخر ماه مارس تا کنون بیش از 1000 خدمه باید آزمایش مثبت حدود یک چهارم از کل خدمه. ملوان که در بیمارستان بستری شده بود در نیروی دریایی ایالات متحده بیمارستان گوام درگذشت مارس 13 و تنها ثبت مرگ یک عضو خدمه در هیئت مدیره روزولت.

شیوع این بیماری نیز همراه با بحث سیاسی به عنوان یک نامه از این هواپیما حامل کاپیتان برت Crozier شفاعت برای کمک از نیروی دریایی کاهش یافت و در گوش کر. اقدام به نیروی دریایی توماس Modly به نام نامه یک “خیانت به اعتماد” و سخنرانی به خدمه از روزولت که عموم سطل آشغال Crozier.

PACIFIC OCEAN - DECEMBER 15: In this handout released by the U.S. Navy, Capt. Brett Crozier, commanding officer of the aircraft carrier USS Theodore Roosevelt (CVN 71), addresses the crew during an all hands call on the ships flight deck Dec. 15, 2019. Theodore Roosevelt is currently underway conducting routine training in the Eastern Pacific Ocean. (Photo by U.S. Navy via Getty Images)

سروان. برت Crozier سابق افسر فرمانده این ناو یو اس اس تئودور روزولت, آدرس خدمه آن (نیروی دریایی ایالات متحده از طریق گتی ایماژ)

Modly اظهار داشت در سخنرانی خود که Crozier بود “شاید بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده یک کشتی بود” و Crozier شد رها از وظایف خود را مارس 2. Modly اما استعفا 7 آوریل پس از عذرخواهی برای نظرات خود را در مورد Crozier. (مرتبط: ناو روزولت ملوانان تشویق در حمایت از اخراج فرمانده او به عنوان خروجی Coronavirus آلوده کشتی)

به عنوان روزولت آماده برای شروع سفر خود را ناگهانی ظهور ویروس باعث شده است که نگرانی در میان خدمه. همانطور که از دوشنبه, 14 خدمه باید آزمایش مثبت برای بار دوم با وجود این پروتکل قرنطینه.

Sardiello اعلام کرد که خدمه آماده شده برای سفر با قوانین جدید اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر که در محل قرار داده. “ما در حال اجرا با توجه به طرح بازگشت به دریا و مبارزه از طریق این ویروس است که,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im