استقبال آمریکا از تصمیم پاکستان برای فایل درخواست تجدید نظر در دانیل پرل پرونده قتل

اصل معاون دستیار وزیر امور خارجه آلیس چاه. عکس: فایل

ایالات متحده استقبال کرده دولت پاکستان بیانیه به پرونده درخواست تجدید نظر در این Daniel Pearl, پرونده قتل.

“ما خوش آمدید پاکستان در مارس 3 بیانیه و سند دولت تصمیم به ادامه بازداشت کسانی که مسئول دانیل پرل را آدم ربایی و قتل و به کوه قوی درخواست تجدید نظر” اصل معاون دستیار وزیر امور خارجه آلیس چاه در بیانیه ای گفت.

“عاملان این وحشتناک اقدام تروریستی نمی خواهد فرار عدالت” او اضافه شده است.

سند بالا دادگاه در روز چهارشنبه بود لغو مجازات اعدام نخست متهم عمر سعید شیخ و تبرئه سه نفر – Fahad Naseem سید سلمان Saqib و شیخ محمد عادل – متهم دخیل در این آدم ربایی و قتل روزنامه نگار آمریکایی در سال 2002.

دو قاضی نیمکت از SHC به رهبری عدالت محمد کریم خان آقا اعلام کرده بود این حکم بود که محفوظ در ماه گذشته پس از بحث از فرجام و دولت مشاور منعقد شد.

“دادگاه تبدیل عمر حکم اعدام به هفت سال حبس” یک وکیل مدافع گفت: رسانه ها پس از صدور حکم. “قتل اتهامات ثابت نشده بنابراین او داده است هفت سال برای آدم ربایی است.”

“عمر در حال حاضر در خدمت 18 سال پس از آزادی او دستور صادر خواهد شد مدتی امروز. او خواهد شد در چند روز,” او گفت:.

فدرال دولت بیان رزرو

دولت فدرال در روز جمعه ابراز کرده خود را رزرو بیش سند بالا حکم دادگاه در مورد زمان بندی که تا به حال نیز شگفت زده کرد, وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی.

حاکی از این است که با وجود آن که استانی توجه داده شده که این یک پرونده جنایی وزارت کشور گفت که این موضوع تا به حال گرفته شده است تا با این سند وزارت خانه به عنوان به خوبی.

این وزارت افزود که دولت از سند تا به حال تصمیم به پرونده درخواست تجدید نظر در برابر SHC حکم در هفته آینده با دادگاه عالی پاکستان است. تا زمانی که انجام شد یک مورد تحت نظم عمومی قانون ثبت شده در برابر هر چهار مظنون بودند نیز تحت بازداشت خانگی تحت نگهداری در نظم عمومی فرمان برای سه ماه.

این مرکز با توجه به وزارت کشور توصیه دولت سند به اطمینان حاصل شود که تمام الزامات قانونی انجام شد و استفاده از بهترین منابع برای پرونده درخواست تجدید نظر در دادگاه بالا. آن را نیز کارگردانی استانی رهبری برای مشورت با دادستان کل در این زمینه است.

دولت فدرال همچنین تصریح کرد که حل و فصل را به تروریست ها به عدالت است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>