معاون رئیس جمهور مایک پنس را کارمند تست مثبت برای coronavirus


یک عضو هیات آمریکا معاون رئیس جمهور مایک پنس را دارای آزمایش مثبت برای coronavirus دفتر خود اعلام کرد جمعه تبدیل شده تست مثبت به تاریخ برای کاخ سفید کارمند.

“در این شب به ما اطلاع داده شد که یک عضو دفتر معاون رئیس جمهور آزمایش مثبت برای Coronavirus” پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر در بیانیه ای گفت.

“نه رئیس جمهور تهمت و نه معاون رئیس جمهور پنس تا به حال تماس نزدیک با فرد است. بیشتر تماس ردیابی در حال انجام است و مطابق با دستورالعمل CDC ، ” سخنگوی اضافه شده است.

پنس شده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نقطه فرد در هماهنگی دولت در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

حداقل دو نفر تست مثبت برای coronavirus پس از حضور آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته سیاستگذاری کنفرانس در واشنگتن برگزار شد با پنس و همچنین چندین قانونگذاران و دستیاران.

هر دو پنس و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس ماه گذشته که در آن با مشخصات بالا شرکت کنندگان همچنین آزمایش مثبت برای کوروناویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>