ما را به مهم ‘اطلاعیه’ آن که بودجه هفته آینده: مغلوب ساختن پیشی جستن


واشنگتن: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را اعلام و هفته آینده در ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی که او به تازگی تهدید به قطع.

“همانطور که می دانید ما داده اند آنها را حدود 500 میلیون دلار در سال است و ما می رویم به صحبت در مورد این موضوع در هفته آینده. ما باید مقدار زیادی در مورد آن می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در کاخ سفید است.

او گفت: او را به اعلام “گاهی اوقات در هفته آینده.”

مغلوب ساختن پیشی جستن رفته در یک حمله علیه کسانی که در آن واشنگتن است که اصل منابع و مدارک آن را متهم به طرفدار چین تعصب در دوران پس از بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در ووهان چین در سال گذشته است.

وزارت امور خارجه ایالات متحده است homed در آنچه در آن می گوید به سلامت بدن را شکست به دنبال اولیه سرب در coronavirus از تایوان.

تایوان که موفق به محدود کردن ویروس فقط پنج مرگ و میر با وجود این جزیره در نزدیکی و روابط با چین هشدار داده که در تاریخ 31 دسامبر از انسان به انسان انتقال, معاون رئیس جمهور, Chen Chien-جن گفته است.

چین ادعای حاکمیت بر تایوان که قوانین خود و تحت فشار سازمان های بین المللی مانند است که در سراسر جهان اجازه نمی دهد این جزیره عضویت.

روز جمعه چین وزارت امور خارجه گفت: ما نظرات “واقعیت-تحریف” و با انگیزه های سیاسی برای تغییر سرزنش برای این بیماری همه گیر با توجه به دولتی خبرگزاری ایسنا.

چه کسی منکر آن است که آن را تا کنون هشدار اولیه از تایوان در مورد انسان به انسان انتقال COVID-19 ویروس.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de