ارتش ایالات متحده است که بین 12,000 13,000 نیروهای نظامی در افغانستان خواهد شد و نظارت بر کاهش خشونت برای اطمینان از طالبان حمایت خود را تعهدات. عکس: توییتر

آمریکا-طالبان معامله را برای هفت روز کاهش خشونت در افغانستان اعمال خواهد شد در سراسر کشور, یک مقام ارشد آمریکایی گفت, رونمایی, جزییات توافق واشنگتن امیدوار است منجر به صلح کرد ،

این دوره یک هفته ای هنوز آغاز نشده اما انجام خواهد داد “به زودی” این مقام گفت: تناقض طالبان پیشنهاد آن شروع می شود در روز جمعه.

بخشی از آتش بس پس از بیش از یک سال از خسته کننده مذاکرات میان آمریکا و طالبان به عنوان آنها به دنبال پایان دادن به چه چیزی تبدیل شده است که ما طولانی ترین جنگ.

“کاهش خشونت توافق بسیار خاص است. و… آن را در سراسر کشور است و آن را شامل افغان ها خواند و به خبرنگاران گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

ارتش ایالات متحده است که بین 12,000 13,000 نیروهای نظامی در افغانستان خواهد شد و نظارت بر کاهش خشونت برای اطمینان از طالبان حمایت آن تعهدات رسمی گفت: در کنفرانس امنیتی مونیخ.

نوعی کانال ارتباطی بین آمریکا و طالبان پیش بینی شده است برای رسیدگی به هر گونه مشکلی که بوجود می آیند از جمله ممکن است “پرچم دروغین” تلاش های خارج از بازیگران به خرابکاری کرد ،

“ما خواهد شد نظارت وجود خواهد داشت تایید مرتبط با آن برای دیدن اگر طالبان تحویل — اگر طالبان تحویل در تعهدات خود ما تعهدات در نظر کاهش نیروهای آن نیز خاص” این مقام گفت.

طالبان به مدت طولانی خواستار خروج کامل نیروهای آمریکایی از افغانستان اما گفت: هر گونه کاهش در تعداد بستگی به شبه نظامیان چسبیده به خود طرف معامله است.

این مقام افزود که وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo بود “بسیار خوب جلسه” به مختصری رئیس جمهور اشرف غنی در معامله در حاشیه کنفرانس مونیخ.

اگر بخشی از بس نگه می دارد امید است که این می تواند منجر به مرحله بعدی مذاکرات بین طالبان و دولت کابل با یک احتمالی جامع صلح به هدف نهایی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مورد ستایش قرار داد کاهش خشونت به عنوان یک نشانه آن است که یک فولر توافق شد “بسیار نزدیک”.

اما وجود داشته اند قبلی غلط dawns با یک معامله تمام است اما کامل در ماه سپتامبر قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن nixed آن را در آخرین لحظه ادامه داد: در میان طالبان خشونت است.

واشنگتن و متحدان ناتو شده اند و مصمم است که آنها اجازه نخواهد داد که افغانستان برای تبدیل شدن به یک گفتوگو برای حملات تروریستی در غرب است.

در مواجهه با انتخابات بعد از این سال مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته تمدید نذر خود را به نیروهای نظامی از افغانستان بیش از 18 سال پس از ما حمله برای سرنگونی طالبان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی