کابل: آمریکا و طالبان ظاهر شد و نزدیک پنج شنبه برای دستیابی به موفقیت در مذاکرات بیش از آمریکا خروج نیروهای نظامی از افغانستان پس از رئیس جمهور اشرف غنی گفته شده است “پیشرفت قابل توجه” در مذاکرات است.

واشنگتن و شورشیان قفل شده در بحث خسته کننده که کشیده اند و بیش از بیش از یک سال برای یک معامله که دیدن ما جلو هزاران نفر از نیروهای نظامی این کشور از افغانستان است.

در بازگشت طالبان ارائه می های مختلف تضمین های امنیتی و راه اندازی نهایی مذاکرات با طالبان.

در یک سری از توییت در اواخر سهشنبه جمهور گفت: وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo تا به حال نام او را به او اطلاع از پیشرفت در این مذاکرات که در حال وقوع در دوحه.

“امروز من خوشحال به دریافت تماس از @SecPompeo اطلاع رسانی من از این قابل پیشرفت در حال انجام مذاکرات صلح با طالبان” افغانستان گفت: در حساب رسمی توییتر.

“وزیر اطلاع من در مورد طالبان پیشنهاد با توجه به آوردن قابل توجه و پایدار در کاهش خشونت است.”

طالبان منبع در پاکستان گفت: AFP که شورشیان و ایالات متحده آمریکا را دوباره ملاقات روز شنبه در دوحه.

با استناد به افغانستان و مقامات آمریکایی به نیویورک تایمز گزارش داد که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده بود تصویب مشروط به معامله با طالبان.

دو دشمنان شده اند در آستانه دستیابی به موفقیت قبل با یک معامله تمام است اما کامل در ماه سپتامبر قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن nixed آن را در آخرین لحظه ادامه داد: در میان طالبان خشونت است.

این بار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تنها به تصویب نهایی به معامله اگر طالبان چوب به کاهش خشونت “در مورد هفت روز بعد از این ماه”. طالبان منبع در پاکستان گفت: این گروه موافقت کرده است به این پیشنهاد است.

او گفت: برای تمام مفاهیم و اهداف این خواهد بود یک آتش بس, اما آن را نمی توان نام برد که به دلیل گوناگون “عوارض”.

با وجود ادامه مذاکرات بین آمریکا و طالبان افغانستان را جنگ درگرفته است با تعدادی از درگیری پریدن به سطح رکورد در سه ماهه آخر سال 2019 با توجه به های اخیر دولت ایالات متحده دیده بان گزارش.

در دولت سالانه خود را از آدرس اتحادیه در فوریه 4 مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید نذر خود به مذاکره خروج نیروهای نظامی از افغانستان است.

“ما در حال کار در نهایت به پایان, آمریکا, طولانی ترین جنگ و آوردن سربازان ما به خانه او گفت:” ارائه برکت و رحمت خود را برای مذاکرات با طالبان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو