طالبان و توافق: در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد صلح افغانستان در مقابله

پس از نزدیک به دو دهه درگیری مرگبار است که ویران افغانستان فقیر جمعیت دو طرف متخاصم در روز شنبه امضا یک توافق صلح اعتقاد بر این است که به عنوان یک قدم بزرگ به سمت پایان دادن به یکی از طولانی ترین جنگ های.

در اینجا برخی از ویژگی های این قرارداد است که اطمینان از تکمیل خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان و جامع دائمی آتش بس که ایجاد صلح پایدار در ناآرام کشور است.


طالبان فراهم کرده اند انجام است که از خاک افغانستان را نمی توان با استفاده از شبه نظامیان برای هدف قرار دادن سربازان آمریکایی و یا متحدان ما. بعلاوه در مارس 10, 2020, طالبان را در داخل افغانستان مذاکرات برای تعیین آینده سیاسی نقشه راه برای افغانستان است.

“دائم و جامع آتش بس خواهد بود یک آیتم در دستور کار داخل افغانستان گفت و گو و مذاکرات است. شرکت کنندگان مادون افغانستان مذاکرات بحث خواهد شد تاریخ و روش دائمی و جامع آتش بس از جمله مشترک ساز و کارهای اجرای آن اعلام خواهد شد همراه با تکمیل و توافق بر آینده سیاسی نقشه راه افغانستان” خوانده شده قرارداد.

ملا عبدل غنی برادر رهبر طالبان هیئت و زلمای خلیل زاد, آمریکا فرستاده صلح در افغانستان لرزش دست ها پس از امضای یک توافق در یک مراسم بین اعضای طالبان افغانستان و آمریکا در دوحه قطر فوریه 29 سال 2020 است. (رویترز)

با توجه به قسمت 1 از توافق ایالات متحده و شرکای ائتلاف توافق کرده اند که برای خروج تمام نیروهای نظامی ظرف 14 ماه از توافق. این خدمات عبارتند از “غیر دیپلماتیک و غیر نظامی و پرسنل امنیتی خصوصی و پیمانکاران و مربیان و مشاوران و حمایت از خدمات پرسنل”.


به ما داده است تعهد به خروج نیروهای خود از افغانستان را ترک و تنها 8.600 سربازان در کشور برای اولین بار در. متناسب کاهش نیروهای ائتلاف و متحدان برگزار خواهد شد به عنوان به خوبی.

آمریکا و نیروهای ائتلاف نیز توافق برای خروج تمام نیروهای خود را از پنج پایگاه های نظامی.

قسمت دوم توافقنامه ذکر شده است که آمریکا و افغانستان توافق کرده اند که برای آزادی مبارزه و زندانیان سیاسی از هر طرف. آمریکا موافقت کرده است به انتشار 5,000 طالبان زندانی در حالی که 1,000 زندانیان از طرف دیگر منتشر خواهد شد توسط طالبان در ماه مارس 10 روز اول از داخل افغانستان مذاکرات است.

در آینده نه و نیم ماه آمریکا و نیروهای ائتلاف را برداشت همه نیروهای باقی مانده از افغانستان و از پایگاه های نظامی خود را. ما نیز موافقت کرده است به بررسی و نگاهی به پشت تحریم علیه طالبان توسط اوت 27 سال 2020 است. سپس آن را در تعامل با اعضای شورای امنیت سازمان ملل افغانستان و حذف طالبان از لیست تحریم. این دو طرف توافق کرده اند که اتفاق خواهد افتاد با 29 مه سال 2020 است.


“با شروع intro-افغانستان مذاکرات ایالات متحده شروع خواهد شد دیپلماتیک و تعامل با دیگر اعضای شورای امنیت سازمان ملل متحد و افغانستان به حذف اعضای امارت اسلامی افغانستان است که به رسمیت شناخته شده توسط ایالات متحده آمریکا به عنوان یک دولت و شناخته شده است که طالبان از لیست تحریم با هدف دستیابی به این هدف با 29 مه سال 2020” جزئیات توافق.

این توافقنامه آمده است که ایران و آمریکا پس از حل و فصل افغان حکومت اسلامی باید روابط مثبت با یکدیگر است. واشنگتن را به دنبال همکاری های اقتصادی برای بازسازی با دولت جدید در محل (مطابق با داخل افغانستان مذاکرات) و نه دخالت در امور داخلی خود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>