ما می ایستد با پاکستان در میان شیوع کروناویروس: سفیر جونز

اسلام آباد: ایالات متحده “می ایستد با پاکستان در مبارزه با کروناویروس” و اعلام کرده از 1 میلیون دلار به عنوان کمک های اضطراری برای کمک به دولت در مقابله با این بیماری همه گیر سفیر پل جونز گفت: در یک پیام ویدئویی در روز پنج شنبه.

“ما ساخته شده پاکستان یک اولویت کشور برای اورژانس coronavirus کمک” جونز گفت.

“ما هدایت می شوید 1 میلیون دلار در بودجه موجود و ارائه شده از 1 میلیون دلار در بودجه جدید برای آزمایشگاه و لوازم اضطراری و برای فعال کردن جوامع برای شناسایی پتانسیل شیوع کروناویروس,” او اضافه شده است.

کمک کمک خواهد کرد که راه اندازی یک برنامه گوشی های هوشمند به “افزایش تسریع و centralise مورد بررسی و پاسخ”.

“در درخواست از دولت پاکستان ما به سرعت به تصویب رسید خرید سیستم برای کالاهای ضروری به کروناویروس پاسخ” سفیر توضیح داد. این USAID در این زمینه ایجاد کرده است یک پایگاه داده برای این کشور مقامات فرودگاه برای شناسایی پتانسیل coronavirus آلوده به مسافران بر اساس علائم و سفر, تاریخ, او اضافه شده است.

به گفته وی 100 دانش آموزان پاکستانی که به تازگی فارغ التحصیل از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) اپیدمیولوژی آزمایشگاه آموزش برنامه مشغول به کار بودند در coronavirus موارد در گلگت-بلتستان و پنجاب.

“در همکاری با سند دولت ایالات متحده ارائه شده 18 میلیون دلار برای ایجاد جکببد موسسه علوم پزشکی که دارای یک واحد مراقبت های ویژه. ما همچنین ارائه 13 به طور کامل مجهز به دستگاه آمبولانس به مقامات بهداشتی در خیبر پختونخوا” جونز اشاره کرد.

او خواسته شهروندان خود را به ثبت نام برای یک برنامه اختصاص داده شده به سفارت آمریکا ،

“برای آمریکایی ها در پاکستان, من از شما می خواهم به ثبت نام برای ما مسافر هوشمند برنامه ثبت نام می دانیم به عنوان گام. از طریق گام شما دریافت خواهید کرد امنیت و سلامت هشدار از سفارت ما بنابراین شما می توانید اقامت تا به روز در این سرعت در حال تغییر وضعیت است. آن را آسان به ثبت نام — فقط به step.state.gov” او گفت:.

سفیر همچنین تاکید کرد که کارکنان سفارت — که ماند در پاکستان پس از برخی از همکاران خود را به طور موقت منتقل شدند “پیروی از یک رژیم سفت و سخت از مکرر شستن دست ها بدون لمس با سلام و نگه داشتن دو متر فاصله”.

“ما خدمات عمومی محدود به اورژانس ویزا و شهروند آمریکایی موارد از طریق قرار ملاقات ساخته شده در وب سایت ما,” او تاکید کرد.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de