واشنگتن: آمریکا باز بحث چهارشنبه در قطعنامه ای برای محدود کردن رئیس جمهور دونالد Trumps اقتدار برای رفتن به جنگ با ایران با عبور به احتمال زیاد پس از هشت خواهان طرفه با دموکرات ها برای پیشبرد این لایحه است.

یک رای در جنگ قدرت وضوح می گیرد می تواند به عنوان اوایل به عنوان پنج شنبه, نگرانی که تهمت می تواند سوار در باز درگیری نظامی با تهران بدون مشورت با کنگره است.

عبور می شرمسار کرد که توانسته است به تعداد جمهوریخواهان جامد اکثریت در سنا برای جلوگیری از قانون او مخالف با.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار به حق وتو قانون, او هشدار داد که مجلس سنا روز شنبه به رای است و نه محدود کردن سیاست های خود را انتخاب.

“این بسیار مهم است برای ما Countrys امنیتی که این کشور ایالات متحده آمریکا نه برای رای دادن به جنگ ایران و قدرت وضوح” او هنوز توییتی.

“ما در حال انجام بسیار خوبی با ایران و این زمان برای نشان دادن ضعف… اگر دست من بسته بود و ایران می توانست یک روز زمینه. می فرستد یک سیگنال بسیار بد. دموکرات ها هستند و تنها با انجام این کار به عنوان تلاش برای شرمسار حزب جمهوری خواه.”

در ژانویه دموکرات-کنترل مجلس نمایندگان به تصویب نسخه خود را از این قانون پس از Trumps منظور کشتن سردار ایرانی قاسم سلیمانی و حملات موشکی تلافی جویانه تهران به طور چشمگیری تشدید تنش و نگرانی از یک جنگ ویرانگر بین دو دشمنان.

دموکراتیک Senator Tim Kaine ضامن سنا قطعنامه گفت: آن را با هدف جلوگیری از یک جانبه جنگ.

“کنگره رو به reassert ما نقش اساسی در امور جنگ و صلح” او گفت:.

دو اتاق نسخه را باید آشتی قبل از ارسال شده به کاخ سفید است که می تواند همه را در پایان ماه فوریه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su